2733
2734
عنوان

کسی اینجا مربی باشگاه هست..

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مربی هستم ولی مربی رزمی مربی تناسب اندام یکی از بهترین مربی های ایران رو دوستم هست میشناسمش 

بنظرتون کدام یک از رشته های رزمی خوبه که ادامه داد وآینده بهتری داره توایران

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2728
عزیزم منم راهنمایی کنید من قدم ۱۷۰ وزنم ۵۶ توان جسمی کمی دارم  چه ورزشی برم؟سنم هم ۳۹ اگر لازم ...

عزیزم عکس لازم نیست که منه نه مربی بدنسازی هستم نه هول نه مردم که تا اسم عکس بیاری هول بشم. فقط چند تا راهنماییت میکنم جواب میده. اول یه چکاپ کامل بده مخصوصا تیروئید دفع پروتئین دوم موقعی که پریود هستی اصلا و به هیچ عنوان لبنیات و سفیدی نخور حتی برنج سفید سعی کن به برنج سبزی بزنی سردی ب ای پریودی از سرطان هم بدتره. دوم تا میتونی ماکارونی پلویی دلستر و ژل بخور روزی چند تا کله خرما. مویز و کشمش و چایی دا چین بخور درست میشه

2738
بنظرتون کدام یک از رشته های رزمی خوبه که ادامه داد وآینده بهتری داره توایران

بستگی به علایق خودت داره اگه بخوای معروف شی زیاد برو تکواندو چون المپیکی هست. انعتاف آرامش و هنر بخوای یاد بگیری برو تایچی. خشن میخوای یا ازش بخوای پول در بیاری برو ووشو و موی تای حالا اگه زور قدرت دفاع از خود میخوای برو جوجیتسو برزیلی در سال بالای 29 تا 49 تا مسابقه برون‌مرزی داری میتونی خیلی راحت هم معروف شی هم پولدار من خودم ووشو کار میکنم ولی اگه برگردم عقب میرم جوجیتسو برزیلی کار میکنم 

منم قدم ۱۷۰ وزنم ۷۳. اما اندازه زن ۹مهه باردار شکم دارم     راز موفقیتت توی شکم تخت چیه

والا بیشتر فکر میکنم ارثی باشه 

من هرچی میخورم تو پایین تنم ذخیره میشه😅

ب ا س ن پر شکم تخت  😂

کار خاصی نمیکنم وهرچی هم دلم بخواد میخورم 😂

بستگی به علایق خودت داره اگه بخوای معروف شی زیاد برو تکواندو چون المپیکی هست. انعتاف آرامش و هنر بخو ...

ممنون

برای پسر۱۵ودختر۱۰سالم پرسیدم

بیشترجنبه موفقیت وپیشرفت ودرآینده ان شاا،،،مربی همون رشته بشن

کدوم بهتره؟؟

وخدایی که بشددددت کافیست❣
میتونی حدودا ماهی 400 الی 500 برای یه برنامه فوق حرفه ای هزینه کنی که بعد از چند ماه تا یک سال خودت ...

برای بعد زایمان واسه لاغر شدن هم برنامه عالی داری؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))