2733
2734
عنوان

کسی اینجا مربی باشگاه هست..

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 52 پست

ببین بدن خوب بدنیه ک کمر باریک باسن برجسته سینه سفت و ثابت و ماهیچه های ران و پاشت پا و بازو سفت باشن و شل و ول نباشن و شکم تخت باشه

باید ورزش و رژیم غذایی مخصوصا داشته باشی

لایکم نکن بدم میاد مرسی اه😏
من میرم باشگاه برا تناسب اندام میخام باشه ن ک حالا ورزشی باشه بدم اینا

میتونی حدودا ماهی 400 الی 500 برای یه برنامه فوق حرفه ای هزینه کنی که بعد از چند ماه تا یک سال خودت خودتو نشناسی تا راهنماییت کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میتونی حدودا ماهی 400 الی 500 برای یه برنامه فوق حرفه ای هزینه کنی که بعد از چند ماه تا یک سال خودت ...

منظورت اینه واسه تو ماهی انقد بزنیم برنامه بدی؟

کاربری دهم😏. از خفه خون گرفتگان.                      فقط هیسسسسسس.                        ایرانی فریاد تمیزند.              
2738
مربی هستم ولی مربی رزمی مربی تناسب اندام یکی از بهترین مربی های ایران رو دوستم هست میشناسمش 

عزیزم منم راهنمایی کنید من قدم ۱۷۰ وزنم ۵۶ توان جسمی کمی دارم 

چه ورزشی برم؟سنم هم ۳۹ اگر لازمه عکس بفرستم

زیاد نمیتونم غذا بخورم و اینکه اصلن نمیتونم مکمل بخورم

الان یکی از بهترین ها ایران برای خانوما اولی سروده رویان هست خودش حرفه ای مسابقه میده. دومیش شمیم حیدرپور هست که کارش عالیه آموزش حرکات هم داره برنامه هاشون بین 400 تا 500 تومن هست ولی حرفه ای ببینید اگه میتونید بدید برید پیش این دو نفر