2737
2739
عنوان

من و شوهرم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 112 پست

از کجا میدونی به ارثت نظر داره مگه دم گرفتن ارث ومیراثته؟شوهر منم زیاد از اینچیزا میگه ولی من برداشتم هیچوقت این نبوده ،منظورشون با پول تو جیبی هاست ،درمورد نظرات خواهر ومادرش تو آرامش بهش بگو من و شوهرمم زیاد ازاین مشکلا داشتیم شکرخدا قبل بچه حل کردیم

تازه فهمیدم افسرده نیستم😄فقط درگیر عادتهای غلط شدم 🥺قانون ۲۱رو اجرا میکنم😁۲۱روز ترک عادت غلط 💪بعد بشه ملکه ذهنم😅راستی رمز آرامش فقط همین یه جمله اس کاری رو که قراره بکنی بکن و خودتو خلاص کن🫰
خدایی این چه راهکاریه 

ببین عزیزم تو پست دیگه طرف گفت قهره گفتم برو آشتی کن چون سر موضوع چرتی بود

همچین آدمی که دوست داشت آویزون باشه تو زندگیم بود جز ضربه و ضرر مالی هیچی ندارن وقتی به درد نخوره چی بگم

الان همچین شوهری به چه درد میخوره انقدر غيرت نداره که روش میشه از زنش پول بخواد 

لابد کلی هم گیر میده که ازم اجازه  بگیر و توهم مردونگی داره

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاهاتو پس نمیده؟ اگ ملکی چیزی پشتوانه داری اصن نفروش بزار بمونه بالاخره هم کمک خرجیته  ک یه مو ...

نه فعلا که پس نداده‌. میگه میدم اما کلا فقط میدوئه چیزایی ک خودش دوس داره واسه زندگی میگیره. مثلا ی انگشتر خیلی وقته گفتم دوس دارم داشته باشم هر کی بود پول جمع میکرد میخرید اما این براش مهم نیست.فقط خودش مهمه که ببینه جی تو ظاهر کمه جلو چشم مردم 

ببین هر بار ی چیزی میگه.. یا میگه تو پولتو خرج خودت میکنی.. خب وقتی شوهرم انقدی ب من پول نمیده منم پ ...

ن دیگه یکم خودتو جدی بگیر  نذار انقد رو ببینه ک پول مامانتو ازت بگیره

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤
2731
ببین عزیزم تو پست دیگه طرف گفت قهره گفتم برو آشتی کن چون سر موضوع چرتی بود همچین آدمی که دوست داشت ...

اره دوس داره هنه چی رو مدیریت کنه اما آدم عصبانی ای نیست که اعصابمو خورد کنه. همه سرش قسم میخورن. اخه من با ۳۰ سال سن طلاق بگیرم چی کنم.مامانم غصه میخوره

ببین کلا دخالتا زیاده...خودت با شوهرت صحبت کن بگو من وقتی از تو پولی نمیگیرم انتظار دارم حداقل دیگه زندگیمونو قشنگ ساپورت کنی نه اینکه انتظار داشته باشی من بازم بیام به تو کمک مالی کنم ک

تو فقط سعی کن عاقلانه رفتار کنی کم کم درست میشه. هنوز اوایل زندگیه تا اون بخاد تغییر کنه طول میکشه

اره بشین تا تغییر کنه اونوقت دختر سنش بره بالا و با هزار مال باخته ای به همین شازده برگرده خونه ی باباش

واقعا همچین مردی ارزش داره باهاش زندگی کنی؟

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫
از کجا میدونی به ارثت نظر داره مگه دم گرفتن ارث ومیراثته؟شوهر منم زیاد از اینچیزا میگه ولی من برداشت ...

اره در مورد ارثه چون پول تو جیبی ک موتور نمیده برا من . کلا میگه تو پولاتو خرج خودت میکنی.اخه هم دانشگاه رفتم هم لپ تاپ خریدم برا خودم. اون ک برام نمیخره 

2740
اره بشین تا تغییر کنه اونوقت دختر سنش بره بالا و با هزار مال باخته ای به همین شازده برگرده خونه ی با ...

خداییش این موضوع چرتیه واسه طلاق

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤
اره بشین تا تغییر کنه اونوقت دختر سنش بره بالا و با هزار مال باخته ای به همین شازده برگرده خونه ی با ...

اووووو بیا ببین تو فامیل بهم میگن اسپند دود کن بخاطر زندگی و شوهرت.. 😔😔

ببین کلا دخالتا زیاده...خودت با شوهرت صحبت کن بگو من وقتی از تو پولی نمیگیرم انتظار دارم حداقل دیگه ...

دقیقا منم میگم بهش .. میگم من خرجم و رو دوش تو سنگین نمیکنم خرج دانشگامو مامانم میده (از ارثم) که تو بهت فشار نیاد اما ن اینکه بیارم بدم ب تو یا برات چیزی بخرم.. ی مدت آروم میشه باز چند وقت دیگه ب روم میاره

اووووو بیا ببین تو فامیل بهم میگن اسپند دود کن بخاطر زندگی و شوهرت.. 😔😔

😂😂😂😂واییییی یعنی منم بخاطر این حسودای فامیل که هیچی از زندگیامون نمیدونن دوس دارم سرمو بکوبم به دیوار یه جوری میگن قدر شوهرتو بدون انگار مارو گذاشتن رو سرشون...بابا بخدا ما با تظاهر اینارو گنده کردیم تو خالیا اه

خداییش این موضوع چرتیه واسه طلاق

پس منتظر بمونه پسره با پولی که خرج نمیکنه از خودش و پولهایی که از زنش میگیره زندگیشو بسازه و خودش به زنش بگه برو.

استارتر بنظرم هیچ پولی رو نکن جلو همسرت. همسرت شخص مورد اعتمادی نیست.

ازش برای نیازها خرجی بگیر ببین چقدر ازت حمایت میکنه

حقیقت اینه ک دختر ک از خونه خودش برگرده نود درصد وضعش بدتر میشه بجای بهتر. من ک تا کارد ب استخون نرسه نمیکنم این کار