2726
عنوان

من و شوهرم 😔😔

1010 بازدید | 112 پست

یه مدتیه من و همسرم از هم دلخور میشیم.

مثلا همسرم کلا نظر مادر و خواهرش تو همه چی براش مهمه و ی جورایی چیزی که اونا میگن رو میپسنده و میخره .منم دلخور میشم و اعتماد بنفسم میاد پایین.مثلا مبل خونه رو چیزی که خودش دوس داشت خرید نظر من مهم بود اما در آخر خودش تصمیم میگرفت و یا نظرش این بود خواهرش هم ببریم موقع خرید.

مثلا همسرم مستقیم نمیگه اما ب سهم الارثم چشم داره.مثلا میگه اگه برام یه موتور بخری خییییلی عاشقت میشم و انقدددددر بوست میکنم که نگو...خدایی منی که طلاهامم دادم شوهرم آب کرده زده ب زندگی و تا ب حال کادوی گرونی ازش نگرفتم ، چه انتظاریه از من؟ من شاغل نیستم وقتی میگه موتور بخری یعنی از ارثت بخری دیگه.یه مغازه دارن مامانم اینا که از اجاره ی اون من دانشگاه میرم . دیگه قرار نیست براش موتور بخرم که.خرج دانشگامم ازش نمیگیرم . اخیرا سر ی چیزی که تو گوشیش دیدم دعوامون شد حالا رمز گوشیشو بهم نمیده منم واس خودمو عوض کردم اما دیدم اوضاع بدتر میشه دوباره رمزو برگردوندم .. نگران زندگیمم .. نمیدونم چرا تازکی زود ب زود دلخور میشیم از هم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طلاهاتو پس نمیده؟ اگ ملکی چیزی پشتوانه داری اصن نفروش بزار بمونه بالاخره هم کمک خرجیته  ک یه موقع پول نیاز داشتی،هم دلگرمی

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆

تو فقط سعی کن عاقلانه رفتار کنی کم کم درست میشه. هنوز اوایل زندگیه تا اون بخاد تغییر کنه طول میکشه

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤

یعنی چی واقعا به چه درد میخوره حتی خرج دانشگاه تو مامانت میده سر خونه زندگیتی؟ 

تو یه کاری کنی

یه بار که بوست کرد کنار تختش یا رو میزش پنج هزار تومن پول بزار 

روش بنویس پول ماچی که دادی رو حساب کردم

بعدشم تاکسی بگیر برو پیش مامانت که خرج دانشگاه تو میده

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫
درمورد موتور‌ک‌بذار انقد بگه بترکه😣😣😣نخریا دلخوریم‌نمیدونم چرا واقعا گاهی اینجوری میشه

ببین هر بار ی چیزی میگه.. یا میگه تو پولتو خرج خودت میکنی.. خب وقتی شوهرم انقدی ب من پول نمیده منم پولمو رو نمیکنم . کلا دوس داره همه چی رو مدیریت کنه.ی بار ۵۰۰ تومن مامانم تو راهی داد واس مشهد.کلا از دستم گرفت خرج سفر کرد.من حتی پول نداشتم ی چی بخرم بخورم فشارم نیفته

2706