2737
2734
عنوان

من و شوهرم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 112 پست
چه پررو  بگو من چیزی تا الان نخریدی  بااین حال دوست دارم  پدر مادرت هنوز هستن؟؟؟&nb ...

پدر ندارم . از ارثم میرم دانشگاه و لپ تاپ خریدم خوشحال میشه بعد میشینه فکر میکنه میگه چرا نمیاره خودم خرج زندگی کنم 

خب چطور عاشقش کنم 

مثلا وقتی قهرین نامه بنویس بزار رو اوپن و...

اینجا خیلی از این چیزا هست 

مثلا یکی گفته بود با شوهرم قهر بودم شب رفتم یه لیوان اب اوردم بیدارش کردم گفم بیا اب بخور گفت منکه اب نخواستم زنه هم گفت اخه هی میگفتی اب اب بعدش شوارش بوسش کرد و دوباره اشتی کردن 

سیاست خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقت اینه ک دختر ک از خونه خودش برگرده نود درصد وضعش بدتر میشه بجای بهتر. من ک تا کارد ب استخون نرس ...

اره دو روز رفتم قهر مامانم اولش خوب بود ولی کم کم غصه میخورد منم برگشتم البته با ی سیاستی که برام بد نشه.گفتم ب مامانم نگفتم اومدم قهر 

دقیقا منم میگم بهش .. میگم من خرجم و رو دوش تو سنگین نمیکنم خرج دانشگامو مامانم میده (از ارثم) که تو ...

اگر پدرت فوت شده

بگو من روی مادرم حساسم

مادرم حامی من بوده

کاری که هیچ کس نکرده رو مادرم برای من کرده

مادرم ناراحت شه میخوام دنیااا نباشه

بهش بهمون مادرت خط قرمزته

و به هیچ عنوان تا زنده و سلامته کسی حق نداره در مورد ارث صحبت کنه

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫
2731

یا امسال عید برید یه جای دور و خوش بگزرونید ثابت کن ک فقط تو میمونی براش ن اون جادو گرا 

دیگه روز مردم نزدیک روز زن برات چیکار کرد یه درجه بالاتر براش از همون کاره بکن

براش کیک درست کن باهاش حرف عاشقانه بزن یک شب خوب در نظر بگیر قهوه  و هرچی ... درست کنید و تا اخ ...

اخه اون خودش زیاد رومانتیک نیست..این هم ی غصمه.. زیاد کارای رومانتیک نمیکنه. بیشتر محبت هاش جنسیه 😔😔

2738
حقیقت اینه ک دختر ک از خونه خودش برگرده نود درصد وضعش بدتر میشه بجای بهتر. من ک تا کارد ب استخون نرس ...

همه همین فکرو میکنن اما من الان ازدواج دومم

و همسرم هزینه دانشگاه مو میده اونم ازاد

و ماشینی که گرفتیم اقساطش رو همسرم پرداخت خواهد کرد با اینکه ماشینم به نام منه

اتفاقااااا زن که جدا شده خواستگارش بیشتره چون قدردان زندگی جدیدش میشه و خواهان بیشتری داره در کل.

خود من هنوز طلاقم نگرفته بودم فقط چون رو نمی‌دادم کسی به زبون نمی‌آورد وگرنه فک کنم حدااقل کم کم سه چهار تا خواستگاری ازم میشد

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫
اخه اون خودش زیاد رومانتیک نیست..این هم ی غصمه.. زیاد کارای رومانتیک نمیکنه. بیشتر محبت هاش جنسیه 😔 ...

لوس باش یه دو بار ک ازت رابطه جنسی خواست بگو فلان چیزو بخر فلان جا ببرم 

لباس زیر های قشنگ بپوش تو خونه وقتی هست اهنگ بزار البته با صدای کم طبیعیه مردا کلا رمانتیک نیستن تا وقتی عاشق بشن بچه دارین چندتا چین؟

پس منتظر بمونه پسره با پولی که خرج نمیکنه از خودش و پولهایی که از زنش میگیره زندگیشو بسازه و خودش به ...

همسرم یکم خسیسه و دوس داره امور مالی رو خودش ب دست بگیره و من نمیذارم چون در اون صورت ی قرونم بهم نمیده 

لوس باش یه دو بار ک ازت رابطه جنسی خواست بگو فلان چیزو بخر فلان جا ببرم  لباس زیر های قشنگ بپو ...

اخه استاد جامعه شناسیمون گفت مردها هرزمان خواستن راه بیاین وگرنه تو جامعه با کوچکترین اشاره ای ارضا میشن.نه بچه نداریم فعلا.۴ ساله ازدواج کردیم

از خدا بخواه کمکت کنه نزار طلاق بگیری مثله یه دختر ۲۰ ساله هی استرس شوهر کردن تو سرت باسه 

ولی همیشه پسنداز قایمکی داشته باش خدارو چ دیدی 

من زن عموم همه ی چیزای عموم بنامش بود خودشم همش سکه الیزابت و طلا میخرید الان جدا از همن و خلاصه زن عموم وعضش توپه هیزم نیست بیچاره سیاست داشت

2706