2737
2734

سلام دوستای گلم چجوری میشه این کارو بکنم به خدا دیگه بریدم مگه من چقدر دیگه زنده ام نصیحتم نکنید که به چهله رسیده سنم داغونم از این زندگی همش بی احترامی و دعوا

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

چند ساله تهدیدش میکنم اونم مسخره ام میکنه امشب دوباره تهدیدش کردم گفتم دوست داری احضاریه‌ بیاد برات ؟ یه حرف زشت بهم زد گفت تو ت.خم های منم نمیتونی بخوری 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی شده عزیزم

واضح بگو تا راهنماییت کنیم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....
2738
چند ساله تهدیدش میکنم اونم مسخره ام میکنه امشب دوباره تهدیدش کردم گفتم دوست داری احضاریه‌ بیاد برات ...

خوب اونقدر الکی تهدیدش کردی میدونه واقعا عملیش نمیکنی دیگه..خب اگه واقعا اذیت میشی و عزت و احترام نداری واقعا چرا طلاق نمیگیری؟به قول خودت مگه چقدر زنده ایم!

چند ساله تهدیدش میکنم اونم مسخره ام میکنه امشب دوباره تهدیدش کردم گفتم دوست داری احضاریه‌ بیاد برات ...

خوب استراتژیت اشتباه بوده ، تهدیدهایی که توخالی باشه اثرش رو از دست میده 

اگر تصمیمت جدیه احضاریه بفرست

2706