2733
2734
عنوان

نمیخوام طلاق بگیرم ولی میخوام بترسونمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 65 پست
راستش طلاق آخرین راهمه الان میخوام بترسوننش و بهش ثابت کنم که بی عرضه نیستم و میتونم گرفتارش کنم اما ...

خیلی سخته عزیزم میفهمم 

الهی ب حق دل شکسته خانوم فاطمه زهرا گره مشکلت حل بشه الهی انقدر عزیز بشی پیش شوهرت ک فقط ترس از دست دادنت داشته باشه 

سر نماز گریه کن با خدا حرف بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با همسرم ۱۴ سال بود مشکل داشتم و همیشه فکر میکرد تهدید الکی میکنم  سری آخر محکم سر حرفم ایس ...

عزیزم چه خوب که اخلاقش بهتر شده 

این نمیذاره من برم یعنی هر جا برم یه جوری موی دماغ میشه که مجبور شم برگردم مثلا اگر قهر کنم برم خونه مامانم اونجوری نیست که دیگه سراغم د نگیره از بس زنگ میزنه و میره و میاد که هم منودیوانه میکنه هم خانواده بیچارم و ....خلاصه کاری میکنه برگردم 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2731
راستش طلاق آخرین راهمه الان میخوام بترسوننش و بهش ثابت کنم که بی عرضه نیستم و میتونم گرفتارش کنم اما ...

خودتو به کی میخوای ثابت کنی؟ به آدمی که هیچ تفاهمی باهاش تو زندگی نداری و و درک وشعوری از روابط درست زناشوئی نداره و داره روح و روانتو آزار میده؟چه اهمیتی داره ثابت کردن خودت به این آدم!! 

خیلی اشتباه کردی سر کار نرفتی  من از وقتی مستقل تر شدم از نظر مالی تونستم محکم بگم می‌خوام جدا ...

اخه بچه کوچیک دارم عزیزم بعدم اونموقع که سر کار  میرفتم یه قرون بهم نمیداد برای بچه هم اصلاااااااا کمک نمی‌کرد 

عزیزم چه خوب که اخلاقش بهتر شده  این نمیذاره من برم یعنی هر جا برم یه جوری موی دماغ میشه که مج ...

دقیقا شوهر منم همینجوریه ولی این سری آخر دید که من خیلی قاطع دارم حرف میزنم و وقتیم تصمیمی بگیرم دیگه کسی جلودارم نیست 

واس همین خودشو جمع کرد

خودتو به کی میخوای ثابت کنی؟ به آدمی که هیچ تفاهمی باهاش تو زندگی نداری و و ددک وشعوری از روابط درست ...

اخه این همه سال فقط تهدید کردم میگم اگر عملیش کنم بشینه سر جاش

2738
خیلی سخته عزیزم میفهمم  الهی ب حق دل شکسته خانوم فاطمه زهرا گره مشکلت حل بشه الهی انقدر عزیز ب ...

الهی آمین ❤️

مگه میشه با دو تا بچه بعد این همه سال زندگی بعدم مگه مردهای ایرانی مهریه میدن با چه پولی و پشتوانه ا ...

عزیزم پس اگه شرایطشو نداری الکی تهدیدش نکن اینطوری حرفت بی اعتبار میشه.

اخه بچه کوچیک دارم عزیزم بعدم اونموقع که سر کار  میرفتم یه قرون بهم نمیداد برای بچه هم اصلااااا ...

منم سر کار که میرم دیگه ازش پولی نمیگرفتم 

ماه پیش بعد از ۱۰ ماه بهش گفتم بهم پول بده 

گفت چقدر ؟؟؟ 

گفتم ۱ تومن دیدم بدو بدو ۱/۵ زده به حسابم از هولش🤣

خوب اونقدر الکی تهدیدش کردی میدونه واقعا عملیش نمیکنی دیگه..خب اگه واقعا اذیت میشی و عزت و احترام ند ...

نمیدونم از کجا باید شروع کنن وکیل بگیرم ؟؟؟؟

خوب استراتژیت اشتباه بوده ، تهدیدهایی که توخالی باشه اثرش رو از دست میده  اگر تصمیمت جدیه احضا ...

بلد نیستم کاش یه وکیل خوب می‌شناختم که پولکی هم نباشه