2737
2739
عنوان

نمیخوام طلاق بگیرم ولی میخوام بترسونمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 65 پست
من خیلی خیلی کم دیدم که بدن چون بیشتر زن ها رو تو این پروسه آنقدر اذیت می‌کنند که طرف مهرو ببخشه&nbs ...

عزیزم ببین میتونی یکم تغییرات رو از خودت شروع کنی؟؟؟؟ منظور بدی ندارم به خدا فقط میدونم خیلی حالت بد هست و درونت پر از تنش هست 

ببین شوهر من خیلی خیلی آدمه عوضی هست و وقتی عصبی میشه روی هیچ چیز کنترل نداره و خیلی اذیت کرد ولی الان باهام مثل گل رفتار میکنه البته اینم بگم همش سرکاره و مثل تو هیچ وقت نیس کمک حالم باشه 

ولی از به جایی به بعد خودم تغییرات رو از خودم شروع کردم ‌زندگیم الان الحمدالله خوبه 

ببین فقط باید درونتو و ذهنتو آروم کنی به خودت بفهمون هیچ چیزی تو دنیا مهم تر از خودت نیست ، اصلا عصبی نشو حتی اگه کتکت زد، 

بعدش روی کاغذ تو خونه یادداشت های کوچیک بنویس ک خدایا شکرت بابت نعمتات یا ، روی کاغذ بنویس خدای خوبم تو بساز تو بسازی قشنگ تره 

و خیلی کارای دیگه اگه دوس داشتی بهت بگم 

بچه منم یک سالشه قبلا خیلی اذیت بودم مثل دیووونه ها ، خدا منو نبخشه اینقد عصبی بودم بچمو کتک میزدم ولی الان اینقد صبور شدم اگه چند ساعت اذیتم کنه خم به ابروم نمیارم

فقط خودتو آروم کن دست از تهدید های الکی هم بردار 

بعد طلاق خبری نیس جز بدبختی ، پس فکر کن همه درها به روت بسته شده و تو باید یه آدم دیگه بشی و مطمئن باش شوهرت خیلی تغییر میکنه

اسی شوهر من خیلی داغون بود خیلی جوری بود ک دستامو میکشید میگفت برو از خونه بیرون یا بهم میگفت تو رو اگه بندازم بیرون مثل سگ باید تو خیابون بخوابی ، ببین اینقد من تحقیر شدم تا دلت بخواد ، ولی همون آدم الان شب تو خواب همش پیشونیمو میبوسه، تو خونه راه میره قربون صدقم میره میگه الهی خدا حفظت کنه و این حرفا..

فقط خودت رو بکوب از نو بساز ، اگه شوهرت یک درصد هم دوستت داشته باشه به خدا جونشم برات میزاره 

فقط دیگه غر غر نکن ، فحش به هیچ عنوان نده ، تو خونه شاد باش ، تو قلب خونه هستی اون بچه ها همه امیدشون تویی به خدا 

من اصلا آدم مومنی نیستم اصلا

ولی تو خونه یکم قرآن بخون اینقد آرامش میگیری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید میشه بپرسم چکار کردی؟؟الهی همیشه خوشبخت باشید

فدات 

بحث اصلا نمیکنم ، غر غر نمیکنم ، همیشه یه لبخند ریز تو خونه دارم ، همه افکار منفی رو از ذهنم پاک کردم ، تو خونه انرژی مثبت پخش میکنم مثلا رو یخچال اسم شوهرمو نوشتم بعد نوشتم دوستت دارم ، بلبل زبونی میکنم برا شوهرم ، اصلا اجازه نمیدم حرفامون به جاهای باریک بکشه تا حس میکنم می‌خواد بحث بشه موضوع رو عوض میکنم ، تمامه گذشته رو فراموش کردم و اصلا به روی شوهرم نمیارم در مورد گذشته 

یه زندگی جدید رو شروع کردم البته تا دلت بخواد با محبت 

مثلا زنگ میزنم عشقم عشقم از دهنم نمیفته همیشه بهش میگم دوستت دارم 

ولی شوهرم ۱۰ برابر من تغییر کرده چون من تغییر کردم وخیلی کارای دیگه انجام میدم 

البته قرآن خوندن هم بی تاثیر نبوده و پناه بردم به حضرت فاطمه و امام حسین 

فدات  بحث اصلا نمیکنم ، غر غر نمیکنم ، همیشه یه لبخند ریز تو خونه دارم ، همه افکار منفی رو از ...

عزیزم میشه بپرسم شما واقعا هم دوستش داری یا مثلا میگی بهش عشقم فیلم براش بازی میکنی؟؟؟ من واقعا دیگه طرف مقابلم رو دوست ندارم مطمعنم اونم نداره و یه جورایی ففط دنبال انتقام گرفتنه البته که من کاریش نکردم ولی بیماره مثلا فک کن مادرش سرطان گرفته بود و مرده بود من میاومدم دلداریش بدم به من میگفت قاتل هنوزم به منو مادرم میگه شما دو تا مادرمو کشتید !! چون من مادرشو خیلی نفرین میکردم هم به خاطر تربیت غلطش هم به خاطر جادویی که توی خونه  ام گذاشته بود هم به خاطر دخالت هاش تو زندگیم 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!