2737
2734
عنوان

میگن تمام ترس هامون ریشه در کودکیمون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 56 پست

هرچییی بدبختیه از بچگیه من اینقد ترسو ام اینقد که حد نداره ترسو مضطرب همس بخاطر بچگیمه.از همههه چیز میتریم ارتفاع داد صدای زنگ نصف شب  از همه چیز ینی نگم براتون.از بچگی مضطرب و درون ریز بار اومدم الان نتیجش شده  استرسی و عصبی بودن و بی طاقت شدن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر‌یه روانکاو عمیق شه تو وجودمون متوجه دلیل تمام ترس هامون میشه  ما همه خاطرات بچگیمونو به یا ...

بنظرم بعضی ترسا از فکرامونه

من اگ میگم ترس از تنهایی با آقایونو دارم برا اینه ک اعتناد ندارم بیشوری دیدم و خوندمو شنیدم 

ولی خب ارتفاع همیشه فک میکنم میوفتم میمیرم

یا غرق شدن فک میکنم اگ برم زیر آب نفسم بند میاد☹😂

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
منم بعد اون همه سال دوباره با فوت عموم پانیک شدم سه ماه پیش دکتر بهم آلپرازولام داد با آسنترا همون ی ...

منم چون پدرشوهرم سکته کرد ی سره ترس سکته دارم ب دکترم ی سره میگم میترسم سکته کنم 🥲 خیلی پانیک بده ؛ ۲ ماه کلا از زندگی انداخته بود منو تا رفتم دکتر نجاتم داد با دارو 

نه به نظر من درست نیس،. من از بچگی کل فامیل خونه ویلایی داشتن و هیچکس آپارتمان نداشت،. یا من حتی سوا ...

معمولا اکثر ترس ها و فوبیا ریشه در بچگی داره نه اینکه قطعا بگیم بخاطر بچگیه

من به شدت میترسم عذر میخام چون از...مردها بدم میاد چندش اوره حتی یکبار یه فیلم دیدم بالا آوردم و حس ...

میفهمم چی میگی

منم تو دوران راهنمایی که بودم دوستم یه فیلم نشونم‌داد که خیلی برام گنگ بود و باعث وحشتم شد از این رابطه 

کاش تو همون مدرسه معلم ها کاملا علمی مارو آگاه میکردن‌ به جای اینکه از دوستامون‌اطلاعات غلط بهمون برسه 

2740
خب نمیترسم جدیدا راحت شدم با آقایون خیلی این نگرانم کرده

نمیگم بترس ولی اعتماد نکن   ترسی ک من گفتم بحث اعتماده 

هر مردی نباید بیاد ت زندگی آدم

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
میفهمم چی میگی منم تو دوران راهنمایی که بودم دوستم یه فیلم نشونم‌داد که خیلی برام گنگ بود و باعث وح ...

اره واقعا من حتی دیر به بلوغ رسیدم همیشه با خودم فکر میکنم یک زن چطور تحمل می‌کنه اون درد و وحشت رو بدش نمیاد اون مرد لمسش میکنه

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
هرچییی بدبختیه از بچگیه من اینقد ترسو ام اینقد که حد نداره ترسو مضطرب همس بخاطر بچگیمه.از همههه چیز ...

من یه وقتایی با اینکه می دونم هیچ کس جز من و شوهرم تو خونه نیست ولی بازم اگر همسرم بی صدا بیاد یهو پشتم جیغ میزنم‌

فکر میکنه اینا لوس بازیامه ولی واقعا می ترسم 

چون یه دوست احمق داشتم که همش قایم می شد تا منو بترسونه 

هرچییی بدبختیه از بچگیه من اینقد ترسو ام اینقد که حد نداره ترسو مضطرب همس بخاطر بچگیمه.از همههه چیز ...

منم همین فقط یه روانپزشک خوب میتونه حالو خوب کنه من با ۴ بار رفتن پیش روانپزشک مختلف اخر اونی که تونست خوبم کنه و ترسامو از بین ببره اخری بود که تحت درمانشم

من یه وقتایی با اینکه می دونم هیچ کس جز من و شوهرم تو خونه نیست ولی بازم اگر همسدم بی صدا بیاد یهو پ ...

یه سریا بیمارن کلا فک میکنن خیلی بانمکن بیماریشونو رو سر مردم خالی میکنن!!خداازش نگذره حتما برو مشاور

2706