2737
2734

شما از چی می ترسید؟ به نظرتون تو کودکیتون چی باعث این ترس شده؟

خودم از اینکه کسی بدون صدا از پشت بهم نزدیک شه از ترس جیغ میزنم 

چه تو خونه چه تو خیابون 

هنوز نمی دونم‌چرا انقدر این ترس تو وجودمه

شاید تو بچگیم‌دوستام زیاد اینجوری ترسوندنم 

از شوخی که توش ترسوندن باشه متنفرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره من بابام روی ‌پوشش ما حساس بود احساس می‌کنم هیچ وقت حتی آزاد هم بشه نمیتونم این پوشش رو عوض کنم

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738

سلام 

ی تئوری که میگه ترس هایی که داریم ، دلیل مرگ مون از زندگی قبلی مون . مثلا من از شنا کردن میترسم دست خودم نیست از استخر میترسم .

البته اینا جنبه فان . 

زندگی موازی این حرفا شاید درست باشه اما من فقط خواستم نظرم بدم 

اره من بابام روی ‌پوشش ما حساس بود احساس می‌کنم هیچ وقت حتی آزاد هم بشه نمیتونم این پوشش رو عوض کنم

اینم بین بیشتر خانمای ایرانی مشترکه 

من از رابطه کامل زناشویی هم تا مدت ها میترسیدم 🤦‍♀️

صد در صد شکن نکن ریشه در بچگی داره تا حالا کلی روانپزشک رفتم حتی معروف تهران دکتر بهزاد چاوشی…من ۸ سالگی بابام فوت کرد وقتی خانواده خبرو شنیدن یهو چیغ زدن من شوک شدم غروب موقع اذانم بود بعد دوماه حملات پانیک بهم دست داد فرض کن توی سن ۸ سالگی هرروز غروب حس مرگ تپش قلب میومد سراغم هی میگفتم میمیرم

من بچه بودم ساعت ۳ نصف شب تلفن خونمون زنگ خورد عمم جواب داد جیغ زد خبر فوت مادربزرگمو بهش دادن بعد ما پیاده رفتیم خونشون نزدیک بود ؛ از همون موقع حس میکنم خیلی از مرگ و خبر فوت میترسم ؛ خیلی شدید اصلا فوبیا شده برام و بخاطرش مشکل روحی و پانیک پیدا کردم و دارو مصرف میکنم بعد فوت پدر شوهرم نزدیک ی ساله فوت شده داغون شدم من بعد فوتش خیلی تو روحیم تاثیر گذاشت 

سلام  ی تئوری که میگه ترس هایی که داریم ، دلیل مرگ مون از زندگی قبلی مون . مثلا من از شنا کردن ...

هر چی هست ذهنمون همیشه دنبال چیزای اسرار آمیزه 

برای منم این تناسخ و یا زندگی موازی همیشه جالب بوده 

اینم بین بیشتر خانمای ایرانی مشترکه  من از رابطه کامل زناشویی هم تا مدت ها میترسیدم 🤦‍♀️

منم قبل ازدواج میترسیدم ولی با شوهرم عقد کردیم برام خیلی عادی شد 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
من بچه بودم ساعت ۳ نصف شب تلفن خونمون زنگ خورد عمم جواب داد جیغ زد خبر فوت مادربزرگمو بهش دادن بعد م ...

یکی از ترسای منم صدای زنگ تلفن یا زنگ خونه  نصفه شبه

2706