2733
2734
عنوان

میگن تمام ترس هامون ریشه در کودکیمون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 56 پست
یه سریا بیمارن کلا فک میکنن خیلی بانمکن بیماریشونو رو سر مردم خالی میکنن!!خداازش نگذره حتما برو مشاو ...

آره واقعا 

اگر بچه دار شم هیچ وقت اجازه نمیدم‌کسی برای شوخی بترسونتش 

منم باید برای ترسم‌حتما برم مشاوره 

منم چون پدرشوهرم سکته کرد ی سره ترس سکته دارم ب دکترم ی سره میگم میترسم سکته کنم 🥲 خیلی پانیک بده ؛ ...

پانیک بدترین زجریه که یه ادم میتونه توی زندگیش تجربه کنه حس مرگ واقعی سبکی سر احساس خفگی در صورتی که اینا فقط ظاهر قضیست و مرگی در کار نیس…من رو خودمم کار کردم اونایی که بیچاره ها اطلاع ندارن واقعا اولین بار فکر میکنن دارن میمیرن ولی من با خودم کار کردم اون لحظه که حسش داره میاد هی به خودم میگم یه حس الکیه تو نمیمیری سریع کنترلش میکنم شاید در حد بیست ثانیه طول بکشه البته الان سه ماهه سراغم نیومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک قبلم راجع به همینه  ارتفاع جوری که خونه بابام نمیرم 😣😣

چرا مگه چجوریه خونشون

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728
پانیک بدترین زجریه که یه ادم میتونه توی زندگیش تجربه کنه حس مرگ واقعی سبکی سر احساس خفگی در صورتی که ...

دقیقا ؛ همیشه میگم پانیک نمیکشه ولی نمیزاره زندگی کنی ؛ دو ماه در خونه باز میشد چنان استرسی میگرفتم میزفتم بیرون صداها تو سرم میپیچید سرم سبک میشد برمیگشتم سریع خونه ؛ شوهرم میگفت بریم بیرون برام عذاب بود چون حالم بد میشد ؛ ولی الان حتی اگه پانیکم بشم میدونم چجوری کنترلش کنم 

خیلی بد واقعا پانیک واسه ترس هاتم حتما دکتر برو قول میدم خوب میشی

میرم عزیزم الان ۶ ماهه دارو مصرف میکنم پانیکم ۹۰٪ خوب شده ب گفته ی دکترم ؛ ولی وسواس فکری نسبت ب مرگ و از دست دادن عزیزام دارم 

دقیقا ؛ همیشه میگم پانیک نمیکشه ولی نمیزاره زندگی کنی ؛ دو ماه در خونه باز میشد چنان استرسی میگرفتم ...

یه لحظه فکر کردم استارتری شما که تحت درمانی همینکه فهمیدیم پانیک نمیکشه خیلی تاثیر داره

2740
میرم عزیزم الان ۶ ماهه دارو مصرف میکنم پانیکم ۹۰٪ خوب شده ب گفته ی دکترم ؛ ولی وسواس فکری نسبت ...

چقدر دقیق عین همیم منم کامل خوب نشده پانیک ریز یه حسایی مثل سبکی سر میاد سراغم…منم ترس از دست دادن عزیزامو دارم هنوز ولی از قبل بهتر شدم قبلا شدید بود در حدی که هر شب کابوس میدیدم مامانم یا خواهرم مردن