2726
عنوان

میگن تمام ترس هامون ریشه در کودکیمون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 56 پست
صد در صد شکن نکن ریشه در بچگی داره تا حالا کلی روانپزشک رفتم حتی معروف تهران دکتر بهزاد چاوشی…من ۸ س ...

نه به نظر من درست نیس،. من از بچگی کل فامیل خونه ویلایی داشتن و هیچکس آپارتمان نداشت،. یا من حتی سوار نردبون هم نشدم از بچگی،. هیچ ذهنیت بدی نداشتم، اما الان وحشتنااااااااااک از ارتفاع میترسم

بعد اون موقع بیست سال پیش اصلا کسی نمیدونس پانیک چیه خلاصه مامانم برد دکتر منو من بچه بودم زیاد حالیم نشد ولی به مامانم گفت باید از این خونه برید تا حالش خوب بشه خلاصه یکسال درگیر پانیک بودم تا خوب شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ارتفاع 

از تنهایی 

از غرق شدن 

از تنهایی موندن با اقایوتی ک نمیشناسم (حق دارم)

از سگ و گربه و مارمولک اه😭

ولی فک نکنم ریشه ت کودکی باشه

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2728
فوبیای صدای بلند دارم  از رابطه زن و شوهر وحشت دارم از جاهای خلوت بشدت وحشت دارم

من هنوز نتونستم رابطه کامل با همسرم برقرار کنم

چون تو بچگی دوستام از این رابطه یه چیز وحشتناکی برام تصویر سازی کردن 

من از ارتفاع  از تنهایی  از غرق شدن  از تنهایی موندن با اقایوتی ک نمیشناسم (حق دار ...

اگر‌یه روانکاو عمیق شه تو وجودمون متوجه دلیل تمام ترس هامون میشه 

ما همه خاطرات بچگیمونو به یاد نمیاریم

من هنوز نتونستم رابطه کامل با همسرم برقرار کنم چون تو بچگی دوستام از این رابطه یه چیز وحشتناکی برام ...

من به شدت میترسم عذر میخام چون از...مردها بدم میاد چندش اوره حتی یکبار یه فیلم دیدم بالا آوردم و حس میکنم مرد ها ترسناکن

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
فوبیای صدای بلند دارم  از رابطه زن و شوهر وحشت دارم از جاهای خلوت بشدت وحشت دارم

خودتون رابطه ندارید؟ اگر دارید ک خب بقیهذهم مثل شما ...

کاربری قبلیم نمیدونم برای چی, تعلیق شد . ازسال ۹۷ داشتمش . نفس بادصبا مشک فشان خواهد شد ، عالم پیر دگرباره جوان خواهدشد .
خوش به حالتون که از آقایون میترسید  من نمیترسم

چراخوشبحالم ؟؟خوب توعم بترس

نمیتونم اعتماد کنم 

اما وقتی اعتماد دارمو مشناسم نگرانیم کمتره 

من فقط کنار ی مرد نترسیدم حتی ی لحظه

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
من بچه بودم ساعت ۳ نصف شب تلفن خونمون زنگ خورد عمم جواب داد جیغ زد خبر فوت مادربزرگمو بهش دادن بعد م ...

منم بعد اون همه سال دوباره با فوت عموم پانیک شدم سه ماه پیش دکتر بهم آلپرازولام داد با آسنترا همون یبار بود خدارو شکر دارو میخورم دیگه پانیک سراغم نیومد

خودتون رابطه ندارید؟ اگر دارید ک خب بقیهذهم مثل شما ...

مجردم 

نه اصلا تو عمرم با پسری حتی دست ندادم حس میکنم مردها موجودات ترسناکی هستند چون برده پایین ننشون هستن

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
2706