2737
2734
عنوان

بنظرتون خونه دوستم برم یانه

147 بازدید | 13 پست

سلام خانما یه مشاوره ازتون میخواستم من از دوران دبستان یه دوست صمیمی داشتم مااز بچگی باهم بودیم تا الان ولی این دوستم چندباری در حقم نارفیقی کرد که توضیحش مفصله من بخشیدمش و دوباره باهم مثل خواهر بودیم بعدمدتی ازدواج کردیم هردو و بینمون فاصله افتاد کمتر بهم زنگ وپیام می‌دادیم  ایشون نازایی داشتن و بچه دار نمیشدن بخداقسم من سره نمازهام همیشه اولین دعام واسه اون بود که خدا بهش بچه بده خلاصه یه شب من خواب دیدم دوستم بچه تو بغلش خیلی هم شاده ،اکثرا خوابهام درست ازآب درمیان خیلی خوشحال شدم گفتم لابد مژگان حامله اس برداشتم با شوق بهش پیام فرستادم وگفتم ،گفت آره حامله ام خلاصه من بال درآوردم ایشون برگشت در کمال بی ادبی و سردی بمن گفت حتما خبرحاملگی منو شنیدی از سره کنجکاوی اومدی سراغه من! وگرنه تو که یادت نمیافته به آدم پیام بفرستی! من هم به شوخی گرفتم و یه چیزی گفتم یادم نیست دوباره و سه باره برگشت این پیامکوفرستاد دیگه من دلم شکست واقعا خیلی عوضی شده بود انگار اون آدم نبود بقیه اشو پست بعد میگم

بعد من خیلی بهم برخورد گفتم من از روی شوق وخوشحالی اومدم یادت کردم اونوقت تو اینجوری استقبال میکنی! بعد دیگه پیام هاشو سین نکردم و جوابم ندادم و حتی بلاکش کردم اون لحظه خیلی ناراحت شدم کلا یه فازه گوشت تلخی داره، بامن یجوری برخورد کرد انگار من بچه ندیدم لحنش یجوری بود که انگار ناراحت بود که من فهمیدم حامله اس یاچشش بزنم! خداروشکرمن دوتا دختردسته گل دارم ،حالا بچه اش دنیااومده دوستای دیگه ام میگن بیا بریم خونش دیدنش وکادو بدیم ،اون موقع زایمان من اومده بود و پول داده بود حالا حس میکنم بهش بدهکارم و عوض کادوش باید بدم ولی ازش بدم اومد پام نمیره برم خونش شما بودید چیکار میکردید؟، ببخشید طولانی شد بچه ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید دیر شد گذاشتم توروخدا نظرتونو بگید خیلی دو دلم 

حتما برو پیشش ولی دیگه باهاش رابطه نداشته باش ، اگر نری میگه که پس حدسم درست بوده که از بارداری من خوشحال نشده 

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜
از طرف خودت کادوتو بده ب دوستای دیگخ ت بدن بهش بگو‌کار داشتی نتونستی بیای .. دیگه دینی نمیمونه گردنت ...

آره خودمم همین فکرو میکنم شوهرم میگه برو زشته چقد کینه ای هستی! در حالی که بخدا کینه ای نیستم ولی طرز برخوردش خیلی ناراحتم کرد از چشمم افتاد

2738
بعد من خیلی بهم برخورد گفتم من از روی شوق وخوشحالی اومدم یادت کردم اونوقت تو اینجوری استقبال میکنی! ...

همون مبلغی ک واس تو دادو ببذار تو پاکت ب دوستات بده بدن بهش

ب دوستاتم نگو قهری باهاش بگو سرماخوردی و ب اونم بگن سرماخوردی

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
حتما برو پیشش ولی دیگه باهاش رابطه نداشته باش ، اگر نری میگه که پس حدسم درست بوده که از بارداری من خ ...

چند روزه خیلی باخودم کلنجار میرم که برم خونش ولی جرئت نمیکنم از بس بی ادب وگوشت تلخه میترسم این‌باره بگه وقتی بلاکم کردی چرا اومدی!، 

بنظره من رفتن نداره وقتی بلاک کردید و رابطه تموم شده دیگه رفتن نداره همیشه با افرادی رفت و آمد کن که حس خوب بهت بدن نه حس منفی  ...یه زمانی دوستت بوده حالا دیگه نیست خانوادت نیست که در هر صورت بخوای حفظش کنی

پول هم نده یه کارت هدیه تهیه کن بده دوستات ببرن به دوستات هم نگو بینتون مشکل هست فقط بگو میخواستم بیام ولی احساس سرماخوردگی دارم ترسیدم مریض بشه یجوری هم وانمود کن از اول تصمیم به رفتن داشتی که دوستات سوتی ندن