2733
2734

نامزد من وقتی اومد خواستگاریم خونمون افتضاح بود. البته فامیل هم بودیم ( پسرعممه) راحت بودیم ولی بهرحال خیلی وضع خونمون بد بود. طبقه دوم رو داشتیم می‌ساختیم کل وسایلای کهنه مونو چیده بودیم. کابینت نداشتیم واقعا افتضاح. خود نامزدم ایناهم خیلی پولدار نیستن ولی خونشون بهتر از ما بود ولی الان ازدواج کردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بهتره با کسی ازدواج کنی که وضع مالی خانواده هاتون هم بهم نزدیک باشه اما این خیلیم ملاک نیس و اگ ...

ببین فکر کنم مامانش خیلی فشار اورده چون پای تلفن گریه میکرد و گفت تا الانم بخاطر خود خود تو دارم این حرفا رو بهت میگم ک سر چی و چرا ...وگرنه خودش قبلا گفته بودم مبل نداریم خونمون سادس قبول کرده بود گفت مام خونمون تخت ندارع

2731
سراغ دارم پسره دیده عشقش جهیزیه نداره خودش خریده و به خانواده اش هم نگفته. حالا انتظار نداریم همه ای ...

بهم نزدع اما ما دوست بودیم و اون از یک شهر دیگس و خانوادش روش فشار اوردن

کسی که عاشقت باشه بخاطر بی مبلی و وضعیت خونه ول نمی کنه بره. اگه براش ارزشمند بودی خودت رو می خواست. ...

اخه هنوز ولم نکرده فقط سر من با خانوادش بحث میکنه در حدی ک پای تلفن گریه میکرد ...

2740

هعی بنده خدا داره سرت بلایی که 6 سال قبل سر من اومد میاد 

سر اینکه محلمون محله خوبی نبود و تقریبا جز پایین شهر حساب میشد با اینکه خونه دو طبقه اونجا داشتیم و خونمونم بد نبود متوسط بود مادرش نیومد جلو 

من خیلی شکستم خیلیییییی 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
قبلا بهش گفته بودم گفت ن ما هم اوکیم ما هم تخت نداریم و فلان ....

اون از نظر خودش گفته عزیزم نظر مادرشو نمیدونسته 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین فکر کنم مامانش خیلی فشار اورده چون پای تلفن گریه میکرد و گفت تا الانم بخاطر خود خود تو دارم این ...

چی بگم.. شاید بعضیا حساسن فکرمیکنن وقتی طرف خونه زندگیش معمولیه حتما جهازم کم میاره.. یا شاید میگن فامیل ما میاد خونشونو میبینه شاید فامیل هاشون ظاهر بینن 🙁 نمیدونما گفتم شاید.. ولی اگه نظر خودش این نباشه و وسایل خونتون برا خودش مهم نباشه، خوبه میشه یکاریش کرد. باید ببینی حرف خودش چیه وگرنه بعدا خدای نکرده میکوبه سرت که وضع شما این بود و ما اومدیم وضعتون خوب شد و.. . خیلی چیزا هس عزیزم باید خوب بشناسیش. 😢