2726
اگه موقعیت خوبیه دوستانه میگم از دستش نده اماااا اصلا جوری نباشه خودتو کوچیک کنی...دونفرو میشناختم ب ...

ارع فقط همین دلیلشه گفت الانم ک بهت گفتم بخاطر اینه ک تو خیلی برام ارزشمندی.... تا حالا خواستگار ب خوبی این نداشتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اچن دختره مثلا چیکار کرد خونه زندگیشو!؟؟

شنیدم مبل و تابلو و وسایل خونه خریدن مثلا ظروفی که برای پذیرایی میاری در عین سادگی کهنه و لک دار نباشه خودت بهتر میدونی چی کهنه‌اس کدوم وسیله نیاز به عوض شدن داره 

انشاالله اگه خیره جور بشه

2728

اسی یک استخاره بکن و با خدا مشورت کن که بگی بهش یا نه که میخوای دستی به سر خونه بکشی...

بعد برو خرج کن و خونه رو قشنگ کن.

من خیلی بهم برمیخوره اینجوری بخاطر وضع بابام پس زده بشم و دیگه ادم حسابش نمیکنم.

چرا مهمه!؟؟؟؟

کی میگه مهمه واقعا چرا انقدر راحت مشاوره میدن همه. کسی ک بخاطر چارتا تیرو تخته عشقشو ول کنه ایا عاشق واقعیه؟الان بری باباتو بزاری تو فشار برا شوهر کردنت.فردا روز اگه ی خط رو بدنت دید بگه چرا بمن نگفتی. 

برای کسانی که دوستشان داریم نوری باشیم🌱
من اگ ب عشقم بگم ۱ ماه صبر کنه من وضع یالامو درست کنم نظرت چیه !؟؟ اخه خیلی پسر خوبیه من شنیدم مامان ...

آره مشخصه خیلی خوبه ، واقعا الان داغی متوجه نمیشی چه توهینی بهت شده لطفا به خودت بیا وگرنه بعدا.....

خیلی بهتره با کسی ازدواج کنی که وضع مالی خانواده هاتون هم بهم نزدیک باشه اما این خیلیم ملاک نیس و اگه پسری تورو بخواد به وضع مالیت واقعا کاری نداره شایدم برا بعضیا مهم باشه.. ولی ازش بپرس ینی واقعا بخاطر وضع خونه خانوادمون فکرکردی ما به درد هم نمیخوریم؟؟ بپرس واقعا دلیلش چیه خب زندگی ما ک قرار نیس اینجوری باشه خیلی از مامان باباها مبل ندارن 😐

کی میگه مهمه واقعا چرا انقدر راحت مشاوره میدن همه. کسی ک بخاطر چارتا تیرو تخته عشقشو ول کنه ایا عاشق ...

دقیقا فردا همش میخوان از بالا دست بهشون نگاه کنن و توهین و..... کاش ارزش قائل شه برای خانوادش و خودش و قیدش رو بزنه

کی میگه مهمه واقعا چرا انقدر راحت مشاوره میدن همه. کسی ک بخاطر چارتا تیرو تخته عشقشو ول کنه ایا عاشق ...

ببین بابام پولدارع ولی خسیس زمین ب نامم کرده اینا هم بخاطر همین بهشون برخوردع ک چرا اینجوریه...

عشقم ولم نکرده خانوادش فشار اوردن و گفت تنها دلیلی ک هنوز موندم وجود خودته ک برام ارزشمنده این ینی اون بخاطر خانوادش در عذابه

سراغ دارم پسره دیده عشقش جهیزیه نداره خودش خریده و به خانواده اش هم نگفته. حالا انتظار نداریم همه اینطور با معرفت باشن ولی اینکه بعد ۴ سال بخاطر این بهم بزنه بهتر که بهم بخوره

2706