2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چهارتا وسیله ...مبل و تخت نداشتیم و وسایل خونه قدیمی بود گفت چرا بمن نگفتی وضعیت خونتون رو

اتفاقا میخواستم بهت بگم بعد گفتم ازت بپرسم...متاسفانه خیییلیییی این موضوع برای خانواده پسر مهمه مثل سابق نیست هیچی! اما اینو بدون خواستنش واقعی نبوده و درواقع الان عشق واقعی وجود نداره:) اگه میخوای دوباره دلت نشکنه به ظواهر خونه و...اهمیت بده

2740
پسری که تورو به خاطر وسایل قدیمی خونه پس بزنه همون بهتره بره. اگه از اولش میگفتی مطمئن باش هیچ وقت خ ...

بهش گفته بودم وضع خونمون سادس و ما مبل نداریم گفت منو داداشم تو یه اتاقیم و تخت هم نداریم!!!

چرا مهمه!؟؟؟؟

چون همه ظاهر بینن چون میخوان بدونن وضعیت مالی خانواده طرف خوبه یا نه چون بهونه میارن که فک و فامیلامون قراره خونه زندگی اونا رو ببینن نمیگن اینا کین باهاشون وصلت کردین؟! چون پول مهمه براشون🥴و در آخر هر کی بهت گفت کسی که بخاطر وسیله خونه ولت کرده همون بهتر که رفته و فلان درست میگه ولی تو این دوره زمونه همه عقلشون به چشمشونه و تمام

بهش گفته بودم وضع خونمون سادس و ما مبل نداریم گفت منو داداشم تو یه اتاقیم و تخت هم نداریم!!!

پس چرا بهت گفته چرا نگفتی وضعیت خونه رو؟ چی دیده که نگفتی بهش؟ من میگم هر جوری هم باشه وضع خونه شما .اون نباید چنین حرفی رو میزده. اومده خواستگاری شما یا خونه؟ خانواده هم سردش کرده باشن بازم به درد ازدواج نمیخوره.آدم نباید با هر نسیمی تغییر جهت بده.

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
چون همه ظاهر بینن چون میخوان بدونن وضعیت مالی خانواده طرف خوبه یا نه چون بهونه میارن که فک و فامیلام ...

من اگ ب عشقم بگم ۱ ماه صبر کنه من وضع یالامو درست کنم نظرت چیه !؟؟ اخه خیلی پسر خوبیه من شنیدم مامانش مخالفه

من اگ ب عشقم بگم ۱ ماه صبر کنه من وضع یالامو درست کنم نظرت چیه !؟؟ اخه خیلی پسر خوبیه من شنیدم مامان ...

اگه موقعیت خوبیه دوستانه میگم از دستش نده اماااا اصلا جوری نباشه خودتو کوچیک کنی...دونفرو میشناختم باهم دوست بودن خانوادا پسره اومدن دیدن خیلی معمولین رفتن...پسره به دختره علتشو گفت اینام یه دستی به سر و روی خونه کشیدن پسره دوباره خانواده‌اشو آورد الانم دوتاپسر دارن...اول مطمئن شو واقعا بخاطر همین باشه و ارزششو داره یا نه

2706