2733
2734
فقط و فقط بخاطر خودتون تغییر بدید اگر وضع مالی خوبی دارید و روی روحیتون تاثیر خوب میذاره  و یه ...

دقیقا همین کاری ک دوستمون گفتن بکن.. همین الانم بااعتماد به نفس بگو ک وسایل خونه ربطی به ازدواج ما نداره ولی اگه مشکلتون اینه خب صبر کن درستش میکنیم. بگو به خانوادش فعلا اینطوری نگه چند مدت دیگه که شما خونتونو درست کردین ، عشقتون هم به خانوادش بگه بیاین دوباره بریم خواستگاری. و این دفعه خونه جدیدتونو ببینن.. بعد ها هم اگرر راجب وضع خونوادت گفت همیشه بااعتماد به نفس بگو وضع خونواده من هیچ ربطی به ما و رابطمون نداره و پدرمادرم اونطوری دوست داشتن.. باز از مشاورم بپرس ولی فکرمیکنم این راه خوبی باشه. انشالله مشکلت حل شه ❤️

حالا میشه بگی این عشقت چی داره که میگی خیلی خوبه؟ بعد شما عاشق چیش شدی؟

ببین ذهنیتش افکارش رفتارش تو مذهبی ها هم متوسطه همون تیپ و قیافه ک میخواستم و ادم خیلی موفقیه و میدونم با عرضس بعدا خیلی پولدار میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین ذهنیتش افکارش رفتارش تو مذهبی ها هم متوسطه همون تیپ و قیافه ک میخواستم و ادم خیلی موفقیه و میدو ...

چقد دوستت داره؟ مهربون و دست و دلباز هست؟ اخلاقاتون بهم میخوره شناختین همو قشنگ؟؟

چقد دوستت داره؟ مهربون و دست و دلباز هست؟ اخلاقاتون بهم میخوره شناختین همو قشنگ؟؟

اخلاقمون بهم میخوره ...منو دوست داره خیلی دیروز میگفت نمیخام ک بخاطر اینک سرم گرم شه و تورو یادم بره برم با یکی دیگ ازدواج کنم... مهربونه ...از بابام دست و دلباز ترع و گفتش ک ولی اول زندگی مشکلات مالی هست ولی بعدش جبران میکنم 

2740
اخلاقمون بهم میخوره ...منو دوست داره خیلی دیروز میگفت نمیخام ک بخاطر اینک سرم گرم شه و تورو یادم بره ...

بازم بیشتر بشناسش ینی هرچقد بدونی کمه. باهم مشاوره قبل ازدواج برین. انشالله همه چی درست میشه