2737
2739
بله قانون کشور ماست مقصرش ما نیستیم

پس سربازی هم قانونه و جای شکایتی نیست 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مفتشون گرونه  عزيزم من آنفولانزا داشتم هم در خال سقط بودم يعني داشت ميومد شوهرم ازم غذا و چاي ...

دوقورت و نیمشونم باقیه والا 

همین که اینقدر بیکارن میان تو سایت زنونه مشخصه دیگه

دختری در من ساز امیدواری می زند...
کاش تعارف نکنن این سربازیم بندازن گردن ما خانوما🤣🤣

آره احساس میکنم تو رو درواسی موندن😂

خجالتی نبودن انقدر، بودن؟؟؟؟؟😂😂😂

الانم میبینی که تا‌پیک زد و زیر لفظی میخواد واسه رو نمایی‌و سخن گفتن😂

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2738
نه ولی هیچ ربطی به مردا نداره 

مگه توالته زنونه مردونه کردی؟ 😬😬😬😬

فکرت قدیمیه 

دهه ۴۰ ۵۰ نیستا 

قرن جدیدیم

وب سایت طراحی شده اول ثبت نام هم زده خانم یا آقا 

اگه زنونه بود گزینه آقا نداشت

واسه سرگرمی و یا پرسیدن سوال چرا یه آقا نباید عضو بشه؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
آره احساس میکنم تو رو درواسی موندن😂 خجالتی نبودن انقدر، بودن؟؟؟؟؟😂😂😂 الانم میبینی که تا‌پ ...

😂😂😂😂نه دیگه انگار جرات نداره حرفی بزنه 

دختری در من ساز امیدواری می زند...
پر توقعن مردا خیلی بزنی لهشون کنی اینجور مردارو

همشون همینن والا

کدومشون قدر زنا رو میدونه؟

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
مگه توالته زنونه مردونه کردی؟ 😬😬😬😬 فکرت قدیمیه  دهه ۴۰ ۵۰ نیستا  قرن جدیدیم وب سای ...

جای مردا تو سایت زنونه نیست مگر این که مرد باشی ازشون طرفداری کنی متاسفم!

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2706