2737
2739

و راجب اون دسته از خانومایی ک شروع کردن به حرف 

این سایت مال ماست و اینا 

اگر ققط برای دخترا بود قطعا هیچوقت جنسیت مرد رو توی ثبت نام ها نمیذاشتن .میگید تبعیض جنسیتی نباشا خودتون شف اول هستید 

لطفا دعوا و بحث چرت و پرت و تمامش کنین 

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همجنس یه آقا باشم که نیستم سگش شرف داره هم جنس یه مشت عقده ای باشم😂😂😂

بخواب بابا لحاف یخ کرد😆😆😆😆

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2731
شما چه رشته ای هستی؟  والا چیزی ک من دیدم به چشم که زیاد بودن... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من دارو 

ولی نه انقد نیست از عمد میگن به خاطر اینکه بازار فروش سوالاتشون داغ باشه و چیزای دیگ میخوان بترسونن بیای داخلش میبینی اینجوری نیست یعنی هستا ولی دوسه درصد ینی‌همون از صد تا دو سه تا مثلا من خودم از کلاس سی نفرمون چهارده نفر دارو دندون پزشکی قبول شدن بعد فقط یکیش آزادگی داشت انگار چهل هزار بود شد ۶۰۰حقش نبود ولی خب شد هوششو ولی داره اون ادامه میده ولی بیشترشون خنگن علوم پایه رو میوفتن یه سریام اونو با پارتی میارن تو آزمون جامع گیر میوفتن 

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
😂😂😂خدایا ببین ادامش نوشتم برات صحبتی دارم ازون صحبتا ک سپهر خلسه میگه ازونا  بیچاره زندگی م ...

زندگی تو ههههههه من خودم اینقدر خودم رو خوب و عالی میدونم اتفاقا همه چی هم دارم چقدر خودشیفته تشریف داری اخلاق مهم ترین رکن زندگیه معلومه چطوری چپ و راست دیگران مسخره میکنی

2738
و راجب اون دسته از خانومایی ک شروع کردن به حرف  این سایت مال ماست و اینا  اگر ققط برای د ...

ببین یه سایت فقط یه سایت مخصوص خانم ها زدن کل دنیا مال شما مرداست همینم ازمون گرفتید 

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
نمی تونی تعیین کنی به کی ریپ بزنم  مشکلی داری کامنت نده تا کسی ریپ نزنه

نه من مشکلی ندارم تو میگی بکش بیرون 

منم نمیخوام دوست دارم حرف بزنم تو هم تعیین نکن 😂

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
زندگی تو ههههههه من خودم اینقدر خودم رو خوب و عالی میدونم اتفاقا همه چی هم دارم چقدر خودشیفته تشریف ...

به نظرم تاپیکتو قفل کن

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

من خودم توی خانواده ب تعصبی ایی بزرگ شدم 

جالبه بهتون بگم 

طبق تجربه ی خودم تعصب روی هرچیزی باعث دعوا و درگیری میشه همه جا اختلاف نظر هست 

با کاربر اقا توی سایت مشکل دارید دیدید اقاست تایپکو و ترک کنین دلیلی برا تکه انداختن نیست.

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 
قشنگ مشخصه مرده

آره بابا روانی

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
من دارو  ولی نه انقد نیست از عمد میگن به خاطر اینکه بازار فروش سوالاتشون داغ باشه و چیزای دیگ ...

نه گلم آمار چند سال اخیر خیییییلی بیشتر از دو سه نفره

همین اقواممون ک با 80 هزار رفت هم داشت نشونم میداد و برام میگفت 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂

شما چه سالی قبول شدی؟؟؟ چون 4..5 سال اخیر سهمیه خیلی بیشتر شد تاثیرش 

نه میگم ک چیزی نیست ک آمار خونده باشم ک بگم آره دروغه به چشم دیدم برای همین ناراحتم دیگه چون میدونم  صحت داره🤦🏻‍♀️خییییلی زیاده ناعدالتی توی کنکور 

بیش از چیزی ک فکرش رو کنی... 

کاش به قول شما دو سه نفر بودن اما اصلااااا اینطور نیست متاسفانه.... 

البته الان دیگه حرف کسی ملاک نیست هر کسی خودش آشنا داشته باشه یا پیدا کنه توی دانشکده علوم پزشکی، سنجش یا... خودش متوجه همه چیز میشه!! 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
2706