2733
2734
یه جوری همه افتادین سرش انگار کتاب قانون کشورو ایشون نوشته😂😂😂😂😂😂😂 

بالاخره منتظر بودیم یکی این سوالو بپرسه خودمونو خالی کنیم😂😂

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما هم ننوشتیم وگرنه به جای سربازی حقوق مردا ازشون میگرفتیم که حالشون جا بیاد 

اون دیگه نه تقصیر ما خانوماست نه تقصیر آقایون والا

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
سایت بارداریه؟ یعنی همه ی تاپیک ها ی شما و بقیه خانما راجب باردار شدن و زایمانه؟ عادل باشید شب خوش

نه ولی هیچ ربطی به مردا نداره 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
من اداری بودم سخت نبود وقت تلقی بود

نمی‌خواستم بگم ولی بیا جای ما پریود بشو بچه بیار هزار درد تحمل کن هزار کوفت و زهرمار بشنو آخرم حقتو بخورن

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
2740
اسم سايت رو ببين 

شما فقط تاپیک های بارداری زایمان میبینی؟ مادرشوهر ناهار شام روز مرد و و و و 

اینارو نمیبینی؟

عجب

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
اون دیگه نه تقصیر ما خانوماست نه تقصیر آقایون والا

قانونه! 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
اره والا خیلی رو دارن 

به خدا 

دیگه فقط مونده جاشون بریم دستشویی😂

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
کاش تعارف نکنن این سربازیم بندازن گردن ما خانوما🤣🤣

مفتشون گرونه 

عزيزم من آنفولانزا داشتم هم در خال سقط بودم يعني داشت ميومد شوهرم ازم غذا و چاي ميخواست 

چند روز خونه خوابيد!

بي دليل انگار تير سه شعبه خورده بود 

واقعا اين مردا موجودات بي خودي هستن

نمی‌خواستم بگم ولی بیا جای ما پریود بشو بچه بیار هزار درد تحمل کن هزار کوفت و زهرمار بشنو آخرم حقتو ...

والا.. اگه خونه دار باشی ک میگن صب تا شب خونه میخوری میخوابی و بیکاری... شاغلم ک باشی هم باید کارای خونه رو انجام بدی هم بیرون... کلا کیش و ماتیم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2706