2737
2739
عنوان

از اول بارداریم یه روز خوش ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 95 پست
منم گفتم اعتماد نداری بیا تکلیفمو روشن کن این زندگی دیگه تموم شدست از نظرمن ۴ روزه نه زنگ زده نه چی ...

بگردمت اخه خیلی اذیت شدی.خدا نمیدونم چرا به کسی ک نباید بچه بده میده کسی ک جون میده برا بچه نه😔کاش بچه ای درکار نبود کاش هواستو جمع میکردی.من اگ بچه میداشتم هر جور بود زندگیمو نگه میداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شوهر نالایقی...که اجازه میده خواهرش سرش و بکنه توی زندگی اش. واقعا نمیدونم یه عده چرا میرن زن می ...

۴۵ سالشه شوهرم 

اختلاف سنیمون ۱۵ ساله

ولی شعور نه به سنه نه به تحصیلات من اینو سخت فهمیدم

سر هرچییییی که بگی اذیتم کرد

واسه تولدم ۲۰ تومن داد برم برای خودم یه چی بخرم

رفتم طلا خریدم دهنمو سرویس کرد که تو میخوای سرمایتو زیاد کنی

چه معنی داره طلا بخری

2731
بالاخره خانوادشن تو نمیتونی ازشون جداشون کنی بری خونه خودت کارت راحت میشه میتونی زندگیتو بچرخونی الا ...

من نمیگم که نره پیش مادرش

من میگم که وقتی همه با زن و بچه و شوهر میان خونه مادرش حداقل این به احترام من اون موقع تو جمشون نره

اول باید این برای من ارزش قائل باشه که خانوادش شعورشون برسه احترام بزارن بهم

2740
منم گفتم اعتماد نداری بیا تکلیفمو روشن کن این زندگی دیگه تموم شدست از نظرمن ۴ روزه نه زنگ زده نه چی ...

دوره نامزدی واسه شناخت  شما خب از اول خودتون اشتباه کردید بجای شناخت رابطه جنسی کامل داشتید بعدشم سه ماه نشده بخاطر بچه رفتید زیر یه سقف. 

ببخشید من دوسال عقد بودم هیچ وقت نزاشتم رابطه کامل داشته باشیم 

من نمیگم که نره پیش مادرش من میگم که وقتی همه با زن و بچه و شوهر میان خونه مادرش حداقل این به احترا ...

بله صددرصد حق باهاته اما اینو نمیشه با دعوا و لجبازی درست کرد حتما مشاوره برو خیلی میتونه کمکت کنه

ازش بدم میاد دیگه

دلم نمیخواد باهاش زندگی کنم

۴ روزه نه زنگ زده نه حالمو پرسیده 

اینا خانوادگی کلا با معذرت خواهی مشکل دارن فکر میکنن کسر شأن هستش 

انقدر حرف بد زده دلمو شکونده

ولی دریغ از یه معذرت

هی سعی میکنم مامانم نفهمه غصه نخوره

ولی دارم میترکم

افسردگی گرفتم دیگه دلم میخواد بمیرم

دلم واسه این بچه میسوزه

ازش بدم میاد دیگه دلم نمیخواد باهاش زندگی کنم ۴ روزه نه زنگ زده نه حالمو پرسیده  اینا خانواد ...

درکت میکنم

فعلا حرص و فشار رو استرس رو کنار بذار

تا دوسال بعد نی نی هم به جدایی فک نکن

بذار بچه سرپا شد یه تصميم جدی برای زندگیت بگیر

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
من فکر میکنم مشکلاتت بخاطر دوریه کاش بری کلا جنوب

اجازه پرواز ندادن بهم

نه بابا اونجا هم که بودم به جای اینکه به من توجه کنه همش به خواهرش زنگ نیزد به برادرش زنگ میزد

من تنها میخوابیدم تا ساعت ۲ فوتبال میدید

به جای اینکه بگه زنم حاملست یه ماه میتونه بمونه پیشم بهش محبت کنم انگار نه انگار 

احساس میکنم بعد اینکه خواهرش اونطوری کرد اون اتفاقا افتاد

حس میکنم خواهرش هی پشتم حرف میزنه منو از چشمش انداخته

جون قبلش که خواهرش ازم تعریف می‌کرد اینم خوشحال بود 

کلا تو خانواده‌شون حرف حرف خواهره هست

خیلییییی رو همشون تاثیر داره

2706