2737
2734
عنوان

از اول بارداریم یه روز خوش ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکنه کسی تو این شرایط باشه والا منم عاشق بچه ام  ولی نباید پدرش این میبود  خدا به ه ...

عیبی نداره عزیزدلم زندگیتو درست کن تو میتونی.مادرشوهر من با بدترین مرد زندگی کرد داره راش میبره توام میتونی

منم گفتم اعتماد نداری بیا تکلیفمو روشن کن این زندگی دیگه تموم شدست از نظرمن ۴ روزه نه زنگ زده نه چی ...

الهی بمیرم واست 🥲

عزیزم شوهرت کم سنه؟ اخه انکار خیلی تحت تاثیر حرفای خانوادش قرار گرفته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
اره ترس مسخره اومده تو جونم اره کاش بابا داشتم دیگه غصه این جور چیزارو نمیخوردم پشت و پناه داشتم م ...

به مادرت بگو زنگ بزنه تکلیفشو روشن کنه

بگو بجه رو از خونه بابام نیاوردم که

وظیفته مرخصی بگیری موقع زایمان پیشم باشی

توبارداری که نبودی موثع زایمان باااید باشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
زمانی که به محبت احتیاج داشتم ازم دریغ کرد من چطوری میتونم به مردی که حرفمو نمیفهمه دردمو نمیفهمه ...

بخدامن بودم ازش جدامیشدم 

زندگی ارزش نداره همچین عتیقه هایی رو تحمل کنیم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸