2737
2739
عنوان

بدنسازی یا تی آر ایکس؟

1143 بازدید | 9 پست

شما از کدوم نتیجه گرفتین؟من ۶ ماهه بدنسازی میرم ولی خیلی تغییری نکردم اندامم بد نیست ولی شکمم خیلی رو مخمه بنظرتون همین بدنسازیو ادامه بدم یا برم تی آر ایکس؟

تیکرم برای بارداری نیست🩵

تی ار ایکس ورزشش من شنیدم جوری هست که موقع کار باهاش زانوها حالت خمیدگی میگیرن و وزن بدن میاد روی زانو و خیلی اثار بدی داره نمیدونم بازم

لایک نکنید ، اگر مخالف نظرمی ریپلای نکن، خوب باشیم💚                  💚توکلة علی الله💚

اگ‌ زیر ۱۰ کیلو اضافه وزن داری هردو برات خوبن ولی تی ار ایکس بهتره چون چربیسوزی بیشتری داشته

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگ‌ زیر ۱۰ کیلو اضافه وزن داری هردو برات خوبن ولی تی ار ایکس بهتره چون چربیسوزی بیشتری داشته

اضافه وزن ندارم ولی دلم میخواد یکم لاغرتر بشم بیشتر بخاطر شکم و بازوهام 

تیکرم برای بارداری نیست🩵
2731
اضافه وزن ندارم ولی دلم میخواد یکم لاغرتر بشم بیشتر بخاطر شکم و بازوهام 

پس همون بدنسازیو ادامه بده ک بدنت فرم بگیره خوش هیکل شی

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

تی ار ایکس یه ورزش نسبتا سختیه و نیاز ب افراد تقریبا ماهر داره.شما بدنسازی برو و تحت نظر مربیت رژیم بگیر و کلا تویه ورزش و رژیم منظم باش مطمئن باش لاغر میشی

واسه تغذیه‌ی مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن!
2738
ینی هیچ تغییری نکردی تو شیش ماه

من اضافه وزن نداشتم به اون صورت .فقط واسه لاغر شدن بازوهامو شکمم رفتم که این دو تا خیلی تغییری نداشتن در حد سه چهار سانت

تیکرم برای بارداری نیست🩵
من اضافه وزن نداشتم به اون صورت .فقط واسه لاغر شدن بازوهامو شکمم رفتم که این دو تا خیلی تغییری نداشت ...

اها 

زنی کـه حالش با یک کتاب،یک شعـر، یک تـرانه یا فنجانی قهوه بهتـر می شود را هیچکس نمی تواند شکست دهـد...!