2410
2553
عنوان

بدنسازی یا تی آر ایکس؟

1087 بازدید | 9 پست

شما از کدوم نتیجه گرفتین؟من ۶ ماهه بدنسازی میرم ولی خیلی تغییری نکردم اندامم بد نیست ولی شکمم خیلی رو مخمه بنظرتون همین بدنسازیو ادامه بدم یا برم تی آر ایکس؟

تیکرم برای بارداری نیست🩵

تی ار ایکس ورزشش من شنیدم جوری هست که موقع کار باهاش زانوها حالت خمیدگی میگیرن و وزن بدن میاد روی زانو و خیلی اثار بدی داره نمیدونم بازم

لایک نکنید ، اگر مخالف نظرمی ریپلای نکن، خوب باشیم💚                  💚توکلة علی الله💚

اگ‌ زیر ۱۰ کیلو اضافه وزن داری هردو برات خوبن ولی تی ار ایکس بهتره چون چربیسوزی بیشتری داشته

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ‌ زیر ۱۰ کیلو اضافه وزن داری هردو برات خوبن ولی تی ار ایکس بهتره چون چربیسوزی بیشتری داشته

اضافه وزن ندارم ولی دلم میخواد یکم لاغرتر بشم بیشتر بخاطر شکم و بازوهام 

تیکرم برای بارداری نیست🩵
2456
اضافه وزن ندارم ولی دلم میخواد یکم لاغرتر بشم بیشتر بخاطر شکم و بازوهام 

پس همون بدنسازیو ادامه بده ک بدنت فرم بگیره خوش هیکل شی

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

تی ار ایکس یه ورزش نسبتا سختیه و نیاز ب افراد تقریبا ماهر داره.شما بدنسازی برو و تحت نظر مربیت رژیم بگیر و کلا تویه ورزش و رژیم منظم باش مطمئن باش لاغر میشی

واسه تغذیه‌ی مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن!
2714
ینی هیچ تغییری نکردی تو شیش ماه

من اضافه وزن نداشتم به اون صورت .فقط واسه لاغر شدن بازوهامو شکمم رفتم که این دو تا خیلی تغییری نداشتن در حد سه چهار سانت

تیکرم برای بارداری نیست🩵