2733
2739
عنوان

اونایی که رسم رسومات بهتر می‌دونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید بعد رفتن خونتون خودتون یه مراسم مثل پاتختی می گرفتین تا اینجور اذیت نشین 

اینقدر دستم خالی بود و پدر شوهر مادر شوهرم اخم تخم کرده بودن که اصن عقلم به این روزها قد نمی‌داد 

2728
برای اینکه این رفت وامد ها تموم بشه به کسایی که میخوام بیان بگو خودمون تو یه مناسبت دعوت میکنیم.حالا ...

الان امروز مادر شوهرم زنگ زده میگه ما میایم و عمه شوهرم چی میگفتم ؟ 

اره دیگه همشون بالااستسنا دوست دارم بگم ببین کار هاتونو🙄

شما بعد خونه خودت در حد یه میوه شیرینی جشن میگرفتی ک انقد رفتو امد نشه خونه مادرپدرت میگرفتی بزه خانواده شوهرت متوجه رفتارشون بشن البته اگه پدرشوهرت توان عروسی گرفتن داشت و براتون نگرفت اینجوری سرافکنده میشه

نه همچین رسمی وجود نداره.ما والا سال اول خونه عروس نمیریم همه دعوتشون میکنیم و کادو پاگشا میدیم از س ...

پدرم درآوردن 🙄🙄🙄🙄🙄والا که اینطوریش تو عمرم ندیدم 😑😔

ما عروسی نداشتیم  پدر شوهر مادر شوهرم لج کردن نگرفتن برامون ماهم دستمون خیلی خالی بود به خاطر ...

رو دروایسی نداره خواهر

همون اول باید فکرش و میکردی 

من عروسی گرفتم مفصل

پا تختی نگرفتم

خانواده ی شوهر و همه باهم دعوت کردم شام دادم

چشم روشنی دادن مبلغ خیلی کم ولی خب تموم شد یک شبه

اونا هم بعدش منو پاگشا کردن 

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!
2738
اینقدر دستم خالی بود و پدر شوهر مادر شوهرم اخم تخم کرده بودن که اصن عقلم به این روزها قد نمی‌داد&nbs ...

آره این جور هم هزینه وهم وقتتون هدر می ره اگه دیگه خیلی ها اومدن دیگه چاره‌ای نیست. بازم از طرف خودتون خواستن بیام بگو جمع شن یبار ه بیان

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
الان امروز مادر شوهرم زنگ زده میگه ما میایم و عمه شوهرم چی میگفتم ؟ 

به همسرت بسپار بگه خودت نگو.

بهدمادرش بگه هرکس زنگ زد بهت بریم خونه ی فلانی چشم روشنی وحالا هرچی؛بگه گفتن صبر کنن خودمون تو مناسبتی میخوام دعوت کنیم همه جمع باشن

وقتی بفهمی نیازی نیست؛به هرچیز واکنش نشون بدی،یا به هر حرفی جواب بدی،اون موقع پخته شدی❤
شما بعد خونه خودت در حد یه میوه شیرینی جشن میگرفتی ک انقد رفتو امد نشه خونه مادرپدرت میگرفتی بزه خان ...

داشت چه عرض کنم خیلی دارا هست 

همین ی پسر هم داشت 

سر اینکه خونه به اسمم زده بودسه دنگ  همسرم 

با اینکه کل طلاهای منو فروخت برای خونه 

باز قهر کردن که چرا به اسمش کردی 

و قهز اینا گرچع مطمئنم بهونه بود

رو دروایسی نداره خواهر همون اول باید فکرش و میکردی  من عروسی گرفتم مفصل پا تختی نگرفتم خانو ...

دیگه نشد عروسی 

ولی از این پس میگم قرار ی مهمونی خودمونی بگیریم به همه بگید اون وقت بیان 

دیگه نشد عروسی  ولی از این پس میگم قرار ی مهمونی خودمونی بگیریم به همه بگید اون وقت بیان

آفرین همینه

اونا که نتونسته بودن بیان عروسی من

هر روز دو نفر دو نفر پا میشدن میرفتن خونه بابام

مامانم کلافه شده بود

دیگه به سری بعدی مهمونا گفته بود زحمت نکشید عروسی پسرم تشریف میارید ان شاالله 

تموم شد 😂😂😂

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!
2706