2410
2553

بعضی ها میرن بعضی ها نه

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان این خونه دیدن منسوخ شده.معمولا دیگه میزارن عید نوروز عید دیدنی میرن یه هدیه همون موقع میبرن.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2456
الان این خونه دیدن منسوخ شده.معمولا دیگه میزارن عید نوروز عید دیدنی میرن یه هدیه همون موقع میبرن.

ما عروسی نداشتیم 

پدر شوهر مادر شوهرم لج کردن نگرفتن برامون ماهم دستمون خیلی خالی بود به خاطر خونه خریدن

الان به بهونه کاادو دادن کرور کرور هی آدم میره ومیاد 

خستگی من هیچ به خدا کم کم هربار ۴۰۰ پونصد خرج میشه 

بعد اونا ۱۰۰ کادو میارن بحث این پول اینا نیست ها بحث اینه دوست داشتم حدقل به مادر شوهرم میفهموندم عروسی که نگرفتید هیچ که همون لحظه کادو بدن خودتونم باهاشون پا می‌شید می‌آید 😐

2714
ما عروسی نداشتیم  پدر شوهر مادر شوهرم لج کردن نگرفتن برامون ماهم دستمون خیلی خالی بود به خاطر ...

ی دفعه چنتا بزرگا یا کادو بیار هارو باهم دعوت میکردی بعد از ظهری یا شام ک ی دفعه کادو بدن تمام

ما عروسی نداشتیم  پدر شوهر مادر شوهرم لج کردن نگرفتن برامون ماهم دستمون خیلی خالی بود به خاطر ...

ای وای

یه عصرونه میگفتی همه خانمهای فامیل میومدند، دیگه انقدر اذیت نمی شدید

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

نه همچین رسمی وجود نداره.ما والا سال اول خونه عروس نمیریم همه دعوتشون میکنیم و کادو پاگشا میدیم از سال دوم عید دیدنی میریم‌خونشون و کادو چشم روشنی برای خونه و زندگیش می‌بریم و بعد از اون دیگه یا دعوتی میریم یا عید دیدنی.

اگر هم مراسم عروسی کسی نداشته باشه معمولا مادر شوهر یا مادر دختر هر کدوم برای سمت خودشون یه مهمونی شادباش در حد میوه شیرینی میدن و همونجا کادو ازدواج رو میدیم.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹

برای اینکه این رفت وامد ها تموم بشه به کسایی که میخوام بیان بگو خودمون تو یه مناسبت دعوت میکنیم.حالا یا عیدیا شب ویلدا وچیزی.اونقدر کشش بده که مثلا با تولد بچه ات یکی کن.فقط این به ذهنم میرسه

وقتی بفهمی نیازی نیست؛به هرچیز واکنش نشون بدی،یا به هر حرفی جواب بدی،اون موقع پخته شدی❤

عزیزم باید بعد رفتن خونتون خودتون یه مراسم مثل پاتختی می گرفتین تا اینجور اذیت نشین 

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
ی دفعه چنتا بزرگا یا کادو بیار هارو باهم دعوت میکردی بعد از ظهری یا شام ک ی دفعه کادو بدن تمام

اینطوری نمیگن به خاطر کادو دعوت کرده 

اصن خیلی یطوری ان گیر کردم ب خدا 

2706