2737
2739
عنوان

لیپو ماتیک

181 بازدید | 15 پست

دوستم حدود ۱۰۸کیلو وزنشه قدشم تقریبا هم قده منه ۱۶۸اینا از رژیم خسته شده  میخواد بدونه اگه بره لیپو ماتیک کجا ها رو میتونن چربیشو تخلیه کنن و چقد تغیر سایز داره الا سایزه ۵۰اینا فک کنم باشه ممکنه سایزش به۴۰برسه؟هزینش چقده؟

دختر خاله من لیپوماتیک کرد از سایز ۴۸ رسیده به ۳۸ دور کمرش شده انقد)  ( از انقد )       (

رون پاهاش آب شده بازوهاش آب شده صورتش استخوونی شده بخاطر رژیم،فقط سینه هاش بزرگ مونده که اون عمل جدا احتیاج داره

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️

من خودم ۹۲ کیلو بودم به همه پیجای جراحی پلاستیکا پی ام میدادم من قدم ۱۶۰ و وزنم ۹۲ بود همه میگفتن لیپو نمیشه باید ابدو کنی بعد تازه گفتن اگه بخوای نتیجه ایده ال بگیری باید یه ۱۲ کیلویی کم کنی 

منم رفتم قرص الفا اسلیم گرفتم الان شدم ۷۵ 

درسته هنوزم چاقم ولی یه مقدار جمع شدم

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
آهان اونجور باشه که خیلی خوبه طفلی دلش میخ‌اد بره میترسه زیاد لاغر نشه

ببین عمل سختیه،دختر خالم خیلی سختی کشید،بخاطر همین رژیم سفت و سختم گرفت که دیگه برنگرده به وضعیت قبلش،اما ارزششو داره،خیلی خوووب شده

ببین عمل سختیه،دختر خالم خیلی سختی کشید،بخاطر همین رژیم سفت و سختم گرفت که دیگه برنگرده به وضعیت قبل ...

دوستمم قبل ازدواج خوب بود اندامش نه چاق بود نه لاغر ولی الان واقعا بد شده و خودش خیلی ناراحته

دوستمم قبل ازدواج خوب بود اندامش نه چاق بود نه لاغر ولی الان واقعا بد شده و خودش خیلی ناراحته

اگه هزینشو و ارادشو داره انجام بده پیش یه دکتر واقعا خوب

دکتر تو قزوین آزاده صالحو بهش معرفی کردن  فقط میترسه زیاد لاغر نشه هزینش براش زیاد مهم نیس  ...

گفتم که پنجاه شصت درصدش عمله بقیه اش با خودشه،رژیم بگیره حتما لاغر میشه

2706