2733
2739
عنوان

فراموشی عشق

257 بازدید | 13 پست

دوستان من چهار ماهه از یک رابطه سه ساله اومدم بیرون تازه داشتم زندگیمو میکردم و شکست عشقیمو داشتم فراموش میکردم که سه روزه فهمیدم طرف با یه دختره وارد رابطه شده و اوایل دوستیشونه دوستان سه روزه خواب و خوراک ندارم چشمام کاسه خون شده زندگیم داره سیاه میشه چشمام دیگه اینقد گریه کردم تاره خواهششششش میکنم یه دعایی یا سوره ای که بتونه منو بخودم بیاره یا کلا فراموش کنم بهم بگید خواهری کنید در حقم خیلی حال بدی دارم منی که از مرگ میترسم فکر خودکشی زده بسرم خواهش میکنم یه سوره ای چیزی بگید یه دعایی هم بکنید دلم اروم شه کلا فراموش کنم 😔😔😔😔❤️❤️❤️

ینی چی وارد رابطه شده آخه مگ تورو دوس نداشته! اعصابم خورد شد 

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 

چقد جایگزین کردن آدما براشون راحته :) 

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی اون دختره بیاد حس امیدواری به رابطه داشتی براهمین خیلی اذیت نشدی،اما وقتی با یه نفر جدید وارد رابطه شده انگار متوجه قضیه شدی.

میفهممت کامل😔😔 ادم انگار از درون خورد میشه.

هیچی ازش چک نکن، هیچ کدوم از اکانتاش رو و بدون خودت خواستی این رابطه تموم شه پس قطعا یه ضرری واست داشته . هر وقت حالت بد شد به اذیت هایی که تو اون رابطه شدی فکر کن! و از کجا معلوم بااون دختر پایداره

خدایا من و همسرم رو در پناه خودت بگیر💚
2728
ینی چی وارد رابطه شده آخه مگ تورو دوس نداشته! اعصابم خورد شد 

چهار ماه کات بودیم دیگه منم کاری باهاش نداشتم اما از وقتی اینو شنیدم دارم دیوونه میشم انگار دوباره دارم کات میکنم انگار دوباره یه شکست عشقی دیگه خوردم اینقد برام سنگینه این موضوع

لطف کن برام دعا کن😔😔😔😔

زیاد ناراحت نباش چون اونم از لج داره این کارو میکنه 

حالا یا میخواد مثلن فراموش کنه یا از لج 

کسی که ۳ سال بوده اصلن نمیتونه فراموش کنه محاله محاله 

ولی این روزا برات سخت میگذره اما عادت میشه یک ماه دیگه میای میگی حالم بهترع ..فراموش نمیشه ولی زندگی ادامه داره 

ته ته قلب آدم همیشه باهاشه اما مجبوری که ادامه بدی زندگی رو ..تو بی خیال باش 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2740
تا وقتی اون دختره بیاد حس امیدواری به رابطه داشتی براهمین خیلی اذیت نشدی،اما وقتی با یه نفر جدید وار ...

دقیقا انگار امیدوار بودم واقعا

خیلی حالم خراب شد فهمیدم این موضوع رو لطفا برام دعا کن دستم ب دامنت😔😔😔😔

من چند ساله نتونستم فراموشش کنم بهش گفتم  عاشقشم ولی معرفت وشعور نداره

چقدرررررر سختتتتتت

ادم انگار اصلا زندگی نمیکنه انگار یچیزی تو زندگیت کمه

خیلی سخته فقط ادمای عاشق میتونم این چیزا رو درک کنن🥲🥲🥲

زیاد ناراحت نباش چون اونم از لج داره این کارو میکنه  حالا یا میخواد مثلن فراموش کنه یا از لج&n ...

من حس میکنم میخواد فراموش کنه اخه دو بار اومد سمتم اما من دیگه این رابطه رو نخاستم

اما الان تو این موقعیت دارم دیوونه میشم و مثل سگ پشیمونم ک چرا دوباره باهاش اشتی نکردم خیلییی خیلییی زیاد ناراحتم دید چشمام کم شده از بس گریه کردم از خدا میخوام فقط خودش کمکم کنه

من حس میکنم میخواد فراموش کنه اخه دو بار اومد سمتم اما من دیگه این رابطه رو نخاستم اما الان تو این ...

خوب اگه دلتنگی برو بهش پیام بده ..

شاید اونم مجبورع شده رفته 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠