2752
2739
عنوان

معجزه ختمو نذر بهتر ازین رو سراغ ندارم معجزه حقیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1068448 بازدید | 17464 پست
گلم چنتا ختم دارم تموم بشه اینو شروع میکنم مرسی ازت🥰♥️

توکل به خدا

طبق صفحه ۳۵ نیت کن و نیابت شهید سید مجتبی سید مجرد قمی فراموش نشه
هرروز کمتر از ۱۰۰۰ تا نفرست تا سرعت و قدرت نذر بیشتر بشه

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
سلام نازنین جونم .عزیزم خسته نباشی .طاعات و عباداتتونم قبول.التماس دعای مخصوص دارم گلم .فراموشم نکن ...

سلام قربونت برم خواهر گلم خوبی ؟ 

پیدات نیست عزیزم

ببین راستش من یکم وقتم کمه عزیزم

ولی خب از طرفی خیلی دوست دارم برادرم رو بیارم توی سایت

میدونم که اگر بیارمش سایت میترکه از متقاضی ختم ۱۲۴ چون اون هم عجایب زیاد دیده ازین نذر و میتونه بگه 

من زیاد دیدم و خیلی نمیتونم بگم متاسفانه شخصی و خصوصی زیاده توی حاجتایی که گرفتم

پس بخاطر پیشنهاد قشنگت که قبلا بهش فکر کرده بودم ولی دست تنها بودم از شما کمک میخوام : 

شما به تعداد قابل قبولی برسون متقاضیا رو من راضیش میکنم

بچه هایی که گروه هدف هستن بچه های کامنت گذاشته هستن (فقط کامنتای موافق هدف هستن ، نه مخالف ها ، و نه لایک کرده ها) 

قبلا به برادر گفتم حداقل ۳۰_۴۰ نفر مشتاقن بشنون حرفاتو و میخوان بیایی

بهم گفت من روزی با ۳۰_۴۰ نفر بحث میکنم(منظور کاری و ...) برام سخت نیست اما هدف بزرگی برای من نیست ولی اگر ۱۰۰ نفر بودن میومدم

در واقع یچیزی گفت منو بپیچونه فکر نمیکرد واقعی بشه

من برای پیدا کردن اون ۱۰۰ نفر کاری نکردم وقتشم نکردم هنوز 

اگر شما یا هر کسی مایل باشه کمک کنه

پیام ۱۰۰ نفرو اسکرین شات بگیره به این صورت که : مثلا با برادرم داره حرف میزنه و ازش میخواد وارد سایت بشه و دوست کمک کننده یه تاپیک براش بذاره یا به من بگه یه تاپیک براش میزنم پیاما رو بذاریم اونجا

لینک تاپیکو میدم داداش پیامارو دید مجبورش میکنم سر قولش وایسه میگم این ۱۰۰ نفر مشتاق 

البته حرفش حق هست میگه تو میگی چند صد نفر پیام گذاشتن و چند هزار نفر ویوو خورده ۱۰۰ نفرشون بگن منو لازم دارن من میام وگرنه چرا باید بیام توی تاپیک زنونه 😅😅😅🖐🏻

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نازنین جونم .عزیزم خسته نباشی .طاعات و عباداتتونم قبول.التماس دعای مخصوص دارم گلم .فراموشم نکن ...

راستش مغرور نیست یعنی هستا ولی واسه این موضوعات نیست فقط چون سرش از نظر کاری خیلی شلوغه میخواد مطمئن بشه بخاطر موضوع سنگین و مهمی داره از کارش کم میذاره ، چون ناچارا باید از کار و بیزنسش بزنه بیاد

حالا این پیامم جه ربطی به صحبت شما داشت 

ببین خواهر من نظر و هدف خودمم حرف شما بود 

میخواستم از اسکرین پیام حاجت بچه ها توی تاپیک ، یه تاپیک جدا بزنم ولی هنوز فرصت نشد

اگر بتونم همزمان با اون تاپیکِ سابقه حاجت روایی بچه ها و تاپیک حاجت گرفته ها ، برادرم رو بیارم نتیجه خوبی داره چون ایشون هم فرمول نذر رو بهتر یاد میده هم با جزئیات بیشتری کمک میکنه هم حاجت روایی هایی که گرفته خودش میشه یه جور سابقه برای تاپیک بعدیمون

نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه _ حس میکنم یکم پیچیده شد حرف زدنم

@مظلوم_هستم    

عزیزم دو پست قبلی این کامنتمو بخون در جواب دوستمون 

2731
آها درسته راست میگید ، انشاءالله اجرتون با خدا🌹🌹🌹🌹

عزیزم چند پست آخرم قبل ازین پیام رو بخون خواهری 

سلام خانمها طاعات عباداتتون قبول  این نذر چە جوریە میشە لطفا یکی برام توضیح بدە میخوام شرکت کن ...

عزیزم

استاتر جان این ختم برای ازدواج جواب میده؟ من خواستگار زیاد دارم ولی اونی نیستن ک میخام دیگه بریدم ن ...

بله عزیزم برای ازدواج من که جواب داد 

دوستامم باهاش حاجت گرفتن 

توهم برش دار حاجت ازدواج میگیری ان شاءالله

ولی میزان اعتقاد و ایمانت به نذر مهمه مثلا من بعد ۳ بار نذر گرفتم(۳ بار یا ۲ بار)

منظورم اینه که اگر فکر میکنی ممکنه به نذر (حتی اگر حاجتتو نده) بی اعتقاد بشی بهتره نظرتو عوض کنی

نذر هوشمنده حاضرم قسم بخورم خیلی هم هوشمند

حالا ملائک و موکلین صلوات هستن یا چی نمیدونم

اولش راضی و تسلیم بودنتو میخواد بعدش همه چیز در اختیارته همه چیز و همه حاجتی و همه آرزویی 

استاتر جان این ختم برای ازدواج جواب میده؟ من خواستگار زیاد دارم ولی اونی نیستن ک میخام دیگه بریدم ن ...

میشه لطفا به منم بگی

عزیزم بیا خصوصی ولی نسخه عمومی نیست خواهر باید اجازه بگیرم

شما خصوصی پیام بده یادم بنداز 

فدات ممنون

خواهش میکنم 🌹🌹🌹

🌸معجزه ۱۲۴ هزار ➡️ کلیک کن 🌷بر چهرۀ پر ز نور مهدی صلوات🌸تاامر فرج شود مهیّا صلوات🌷بهر فرج و ظهور مهدی صلوات 🌷🌷🌷  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷خداروشکر  
سلام قربونت برم خواهر گلم خوبی ؟  پیدات نیست عزیزم ببین راستش من یکم وقتم کمه عزیزم ولی خب ا ...

سلام گلم شما خوبی فدات .با زحمتای من .عزیزم پیشنهادتون خیلی خوب و عالیه .ضمن اینکه برادر شما که کلی معجزه دیدن  ،تعریف کنن بچه های خود همین تاپیکم بگن .دیگه واقعا محشر میشه .اما در مورد در خواست حضور برادر گرامی شما،،من خودم میتونم درخواست بدم اما اینکه بچه های کامنت مثبت رو هم به درخواست اضافه کنیم ،،تا حداقل ۱۰۰ تا اسکرین درخواست به داداش نشونش بدی،، یکم همت میخواد برای من که برم تک تک بخوام درخواست بدن و عکس بگیرم .اما اجازه بدین اگه بتونم من از بچه هام بخوام درخواست بدن ،،ولی اگه اینجا تو تاپیک درخواست بدم داداشتون میبینن آخه😂😂

چیکار کنم بنظرتون خصوصی بهشون پ بدم و بخوام درخواست بکنن تو گروه ؟؟؟یا اذیت میشن و منم مزاحم میشم  .کاش اینجا امکانات وویس بود و هر بار به آنلاینا میگفتیم گرچه میشه متنی هم خواست ازشون .

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲
راستش مغرور نیست یعنی هستا ولی واسه این موضوعات نیست فقط چون سرش از نظر کاری خیلی شلوغه میخواد مطمئن ...

نه عزیزم فرمایشتون کاملا واضح بود متوجه شدم .فقط ببینم چطور میتونم از کاربرا بخوام برادر گرامی شما رو هم دعوت کنیم بیان .

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲