2733
2734
عنوان

معجزه ختمو نذر بهتر ازین رو سراغ ندارم معجزه حقیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1040107 بازدید | 17308 پست
عزیزم میکه اگر میخوای شروع کنی این کارو کنی وگرنه خوندن که اشکالی نداره  در ضمن اینطوری هم نی ...

از نظر معنوی کسی که با این تاپیک بخواد شروع کنه و به دلیل (((حرفای من مشتاق شده )))اگر ختم رو شروع کنه باید به نیابت از شهید انجام بده و این(((( دِین معنوی)))) از سمت اون شخصی کمک کننده به من برای ماست 

دقت کردی؟

گل قشنگم این اصلا بد نیست به نیابت کسی انجام بشه 

فقط‌من میگم شاید بعد از چهار ماه و بعد از. اتمام ختم ها آدم فراموشش شد که باید این دین معنوی رو یاد کنه یا برای استارتر دعا کنه آدمی  آه و دمی ....

برای همین حلالیت خواستم و گفتم از راه روش ایشون نمی‌رم که دینی یه وقت به گردنم نباشه در واقع سفته رو امضا نکردم... همین

در هر حال انشالله همه مون عاقبت بخیر باشیم و خدا به دیده ی رحمت بهمون نگاه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه زیادنبودحدودچهارصدتابود

گلم تو یک هفته فقط ۴۰۰ تا بوده؟

خب عزیزم نازی گفته بودن که حداقل روزی هزار تا بفرستیم تا قدرت و سرعت صلوات در حاجترواییمون بیشتر بشه.اینو چندین جا تاکید کرده بودن .والا من نمیدونم چه تصمیمی بگیرین میتونین از اون ۴۰۰تا بگذرین و مجدد استارت بزنید اما اینبار روزی هزار تا رو حتما بفرستین اگرم روز مشکلی داشتین نتونستین بفرستین حداقل یکی یا ۵ تا بفرستین قطع نشه گلم .

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲

اسی 

سید مجتبی سید مجرد قمی اسم ی نفر هست؟ 

یا دونفر هستن؟ 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2740
بله حق شناس

ببخشید شنیدم مراقبه میخواد عذر میخوام شما در طول چله اصلا خطا نکردید ؟ اگر خدایی نکرده گناه کوچیک زبانی بشه با استغفار مشکلی تو ادامه چله به وجود نمیاد ؟ حل میشه ؟ 

🌸معجزه ۱۲۴ هزار ➡️ کلیک کن 🌷بر چهرۀ پر ز نور مهدی صلوات🌸تاامر فرج شود مهیّا صلوات🌷بهر فرج و ظهور مهدی صلوات 🌷🌷🌷  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷خداروشکر  
از نظر معنوی کسی که با این تاپیک بخواد شروع کنه و به دلیل (((حرفای من مشتاق شده )))اگر ختم رو شروع ک ...

سلام .یعنی هر روز که داریم ختم رو میخونیم باید بگیم به نیابت از شهیده؟

همون اول که ختم رو میخوایم شروع کنیم بگیم این۱۲۴۰۰۰صلوات ب نیابت از فلان شهیده و برای حاجت روایی معرف ختم  دعا کنیم.این کافیه یا هر سری میخونم باید بگم؟

من تو روز چند بار صلواتا رو میخونم شاید هربار نگم ولی خب میدونم که دارم به نیابت از اون شهید میخونم

سلام استارتر جان ممنون از اینکه از تجربیاتت برامون گفتی😍🤍

عزیزم منم حاجت ازدواج دارم میشه بگی چطوری نیت کردی برای ازدواج؟؟

نیت کردی با ی ادم مومن ازدواج کنی یا چیز دیگه؟؟

عزیزم منم میخوام شروع کنم ختمو ان شاء الله که حاجت بگیرم ان شاء الله 

2706