2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این پایان گفتگو بوده که من ابی ها هستم. نمیدونم چرا تعارف و تشکر رو زیاد حس میکنم توی صحبت هامون و ا ...

به به دیگه جرقش خورده شد😍

خیلی خوب جلو رفت😍😍رسما بهت ابراز علاقه کرد دیگه

دیگه سعی کنید مکالمه رو سمت تماس هم ببرید نه فقط چت

چون علاقتون قطعا بعدش بیشتر میشه

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
عالیه ابجی عالی با همین فرمون برو جلو 

دلبسته شده اون اقا و ازم خیلی تعریف داره

بزودی همو دیدار میکنیم اگر خدا بخواد انشالله

خودش هم رفتار و متانت و پخته گی ش که در برابر یسری مسائل به دلم نشست هر چند طبیعتا نیاز به کنکاش بیشتر و عمیق داره

اما تفاوت سنی رو چه کنم 

برای من مطرح نیست

توی رشته ی ما یعنی پزشکی زیاد این اتفاق میفته

توی خانواده ی خودم حتی مادرم این اختلاف سنی معکوس هست و الحمدلله خوب و خوشن

اما عقیده ی اون اقارو نمیدونم

و صدالبته اینکه چه زمانی مطرح کنم و چطور و باچه ادبیاتی مطرح کنم تا حساسیت در پی نداشته باشه و باعث ادامه ی پیوند بشه، بسیااار بسیااار مهمه که خیلی ذهنم رو مشغول کرده متاسفانه و بلد نیستم

@ویتوکورلئونه    

@الناز_ارجمند‍ 

عزیزان خانم ارجمند رو تگ میفرمایین لطفا

نمیدونم چرا نمیشه؟!

2742
@نون_فانتزی     @sh100     @ویتوکورلئونه     سلام ع ...

سلام 

اگه پشت کنکور نموندی ، اون اقا میدونه سن شما چقدره و اختلاف سنی دارید چون از روی سال تحصیلیتون خودش حساب کرده ،پس با اختلاف سنی مشکل نداره 

ببین خواهرم پسرها از صحبت با دخترها ارامش میگیرن ، این درمورده همشون صادقه

برای همین بهت میگه موجب ارامشی 

این طرز پیامک و صحبت بینتون برای یه ادم عاقل که میشینه همشو میخونه اصلا قابل درک نیست ، چطور اینطور باهم مکالمه میکنید !!

اینطور صحبت کردن از طرف اون پسر که میخواددختری رو جذب کنه طبیعیه ، اما برای دختری که قرار انتخاب بشه ابدا

شما غروری توپاسخهات نداری ، جوری جوابشو میدی که حفظش کنی ، در حالی که اینجور ابراز محبت کردن بهم مربوط به زمانی  هست که میدونی با این اقا به تفاهم رسیدی و دیگه به احتمال زیاد باهاش ازدواج میکنی

چون عقل اینو میگه ، روابط سالم اینو میگن 

یکم کتابای روانشناختی در مورد روابط پسرها و دخترهارو مطالعه کن ، نمیدونم اون اقا هم خودش فهمیده یا نه 

شاید چون سنش کمه و‌پخته نیست نه 

اما یه پسر اگه پخته باشه و قصدش ازدواج باشه در مکالمه باشما فکرای دیگه ای میاد سراغش   

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
سلام  اگه پشت کنکور نموندی ، اون اقا میدونه سن شما چقدره و اختلاف سنی دارید چون از روی سال تحص ...

صحیح

۲۱ روز گذشت و تماما رسمی پاسخگو بودم.

همونطور که با تمامی کسایی که در اشنایی بودم، به رسمیت و احترام برخورد داشتم.

اما از طرف بسیاری از افرادی که قضاوت شدم حتی تعدادی از مشاور ها برچسبی جز چارچوب و خشک بودن و اتوکشیده بودن زیاد نصیبم نشد.

فرمودین یه پسر اگه پخته باشه و قصدش ازدواج باشه در مکالمه باشما فکرای دیگه ای میاد سراغش : در رابطه با طرز برخورد و چیزی که اظهار داشتین بیشتر توضیح میدین لطفا؟؟

و اینکه چه ابراز علاقه ای به اون اقا داشتم؟؟؟ اتفاقا سعی کردم اینطور نباشه از جانب من حدالامکان.

2738
به به دیگه جرقش خورده شد😍 خیلی خوب جلو رفت😍😍رسما بهت ابراز علاقه کرد دیگه دیگه سعی کنید مکالمه ...

ممنونم از اظهار نظر و راهنمایی تون خواهرم❤ این پاسخی که ارسال کردم خدمتتون، از عزیزان همین سایت بوده. نظر شما چیه؟؟ من نمیخوام از دیدگاه اون اقا دم دستی و خام باشم. باید کاملا متوجه سنگینی و وقارم باشن در عین حال.

اگه پشت کنکور نموندی ، اون اقا میدونه سن شما چقدره و اختلاف سنی دارید چون از روی سال تحصیلیتون خودش حساب کرده ،پس با اختلاف سنی مشکل نداره 

ببین خواهرم پسرها از صحبت با دخترها ارامش میگیرن ، این درمورده همشون صادقه

این طرز پیامک و صحبت بینتون برای یه ادم عاقل که میشینه همشو میخونه اصلا قابل درک نیست ، چطور اینطور باهم مکالمه میکنید !!

اینطور صحبت کردن از طرف اون پسر که میخواددختری رو جذب کنه طبیعیه ، اما برای دختری که قرار انتخاب بشه ابدا

شما غروری توپاسخهات نداری ، جوری جوابشو میدی که حفظش کنی ، در حالی که اینجور ابراز محبت کردن بهم مربوط به زمانی هست که میدونی با این اقا به تفاهم رسیدی و دیگه به احتمال زیاد باهاش ازدواج میکنی

یکم کتابای روانشناختی در مورد روابط پسرها و دخترهارو مطالعه کن ، نمیدونم اون اقا هم خودش فهمیده یا نه 

اما یه پسر اگه پخته باشه و قصدش ازدواج باشه در مکالمه باشما فکرای دیگه ای میاد سراغش   

سلام  اگه پشت کنکور نموندی ، اون اقا میدونه سن شما چقدره و اختلاف سنی دارید چون از روی سال تحص ...

حالمو گرفتی ویتوکورکلوئه جان!😁💔

از امروز باز برمیگردم به تنظیمات کارخانه!😁💔 و همون رسمیت و غرور قبل

عالیه ابجی عالی با همین فرمون برو جلو 

ببین خواهرم پسرها از صحبت با دخترها ارامش میگیرن ، این درمورده همشون صادقه

شما غروری توپاسخهات نداری ، جوری جوابشو میدی که حفظش کنی ، در حالی که اینجور ابراز محبت کردن بهم مربوط به زمانی هست که میدونی با این اقا به تفاهم رسیدی و دیگه به احتمال زیاد باهاش ازدواج میکنی

اما یه پسر اگه پخته باشه و قصدش ازدواج باشه در مکالمه باشما فکرای دیگه ای میاد سراغش   

اینها نظرات عزیزی بوده و من الان واقعا احساس سردرگمی و عذاب و وجدان دارم نسبت به برخورد و صحبت هام متاسفانه

صحیح ۲۱ روز گذشت و تماما رسمی پاسخگو بودم. همونطور که با تمامی کسایی که در اشنایی بودم، به رسمیت و ...

اینکه رسمی صحبت کنید با اینکه مفهوم پیام چی باشه فرق داره

شما میتونی خشک نباشی  رسمی نباشی و راحت حرف بزنی ، اما مغرور هم باشی

میتونی رسمی حرف بزنی اما مفهوم پیامت جوری باشه که ای پسر توبرام خواستنی هستی و من تورو میخوام

شما هنوز باهم ملاقات حضوری نداشتین ، وارد شناخت از هم درمورد ازدواج و.... نشدین ، اونوقت کسی مکالمتونو ببینه فکر میکنه چقدر همو میخواید

ابزار علاقه که گفتنه فقط دوستت دارم و از این حرفها نیست

وقتی طرف میگه  خوشحالم که بودنم  باعث خوشحالیته

شما میگی پس خوشبحال قلبم 

یا مراقب خودت باشیاااا

اون اقا باید جون بکنه تا از یه دختر اونم باهدف ازدواج داره باهاش صحبت میکنه از این حرفها بشنوه

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
ممنونم از اظهار نظر و راهنمایی تون خواهرم❤ این پاسخی که ارسال کردم خدمتتون، از عزیزان همین سایت بوده ...

ب نظرم همون روالو برو 

اگه یهو از امشب رسمی شی کل راه های رفتت خراب میشن

تو چن روز پیش با مکالمه هات در واقع بهش نخ دادی ک تو هم ازش خوشت میاد، الان یهو رسمی شی گیج میشه طرف...

ولی بعد از چند هفته صمیمی شدن عادیه دیگه

حتی اگ با ی دختر هم رفیق شی بعد دو هفته صمیمانه تر صحبت میکنید دیگه

راجب سن هم نگران نباش پسرا اتفاقا از دخترای پخته تر خوششون میاد

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
@کریستن___۷۷      سلام عزیزم پیام قبلی تون رو خونده بودم ممنونم از اینکه دلسوزانه و ...

سلام گلم

اسکرینای جدیدتو خوندم آفرین

فکر میکنم بیشتر چون تک فرزند بودی و خیلی سرت تو درس بوده خیلی چیزا رو نتونستی تجربه کنی

ولی خیلی خوب از تجربه ها حرفای بچه های اینجا استفاده کردی. انشالله ب او چیزی ک میخوای برسی.

فقط ی چیز دیگه زیاد به ازدواج فکر نکن.

تو کارتو انجام بده بذار خودش به موقع بیاد.💓

و اینکه زیاد دیگه پیش نرو احساس میکنم خیلی یهو هندی شدین.. فرزندم آرام آرام😁

دوتا پست بالایی خیلی حرف درستی زدن

ی پسر باید جون بکنه تا بعضی حرفارو بشنوه

کقتی یچیزی مبنی بر ابراز علاقه میگه ن زیاد کشش بده ن طوری رفتار کن ک فک کنه بدت اومده.

مثلا دوتا نخ پشت هم دادی یکی خوشبحال دلم یکی مراقب خودت باشیاااا. اوکی نبودن.

کم کم راه میوفتی البته😁

2706