2733
2734
ممنونم عزیزدلم قطعا باعث و بانیش شما بودی🙏😊 خدا برای عزیزانتون حفظتون بکنه و خیرتون بده❤ گاهی اوق ...

مرسی عزیزم

ایشالا شما هم به خواسته ی دلت برسی💗

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
ممنونم عزیزدلم قطعا باعث و بانیش شما بودی🙏😊 خدا برای عزیزانتون حفظتون بکنه و خیرتون بده❤ گاهی اوق ...

داری راه میفتیاااا 

سوخت سوخت سوخت

از قلبی که برات فرستاده معلومه که اونم حسهایی داره بهت

میدونه که ازش بزرگتری؟ عکس همو دیدین؟ نمیخواین قرار حضوری بذارید وقتی رفتی شهرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داری راه میفتیاااا  سوخت سوخت سوخت از قلبی که برات فرستاده معلومه که اونم حسهایی داره بهت می ...

خبرای جدید و خوشحال کننده ای دارم

اما از سن هنوز جویا نشدن و من هم لزومی ندیدم بگم

امروز خبر بله برون همکلاسی اقام متولد۷۹ با دختر خانم سال بالایی ۷۶ بهم رسیده

من و اون اقاهم حدود ۲سال و خرده ای ۳ سال تفاوت سنی معکوس داریم

اون اقا دلبسته م شده و بیشتر جهت ازدواج شوق نشون میده حس میکنم

اما نمیدونم دونستن این موضوع چه واکنشی از اون رو به همراه داره و همین سست و بی انگیزه م میکنه و حالم رو میگیره💔 اما همه چیو سپردم به خدا

دیشب لیله الرغایب بود، دعا کردم که ازدواجم با شخصی که بتونه سفید بختم کنه زودتر برسه... در ادامه ش گفتم اگر ازدواجم با اقای فلانی هم خیر داره، مهرم به دلش بیفته و به زبون بیاره علاقه و پیشنهاد ازدواجش رو... نذر هم کرده بودم

در کمال ناباوری چندساعت بعدش پیام داد و همین هارو ابراز کرد💗 توکل به خدا

راهنمایی ای برام دارین؟؟

داری راه میفتیاااا  سوخت سوخت سوخت از قلبی که برات فرستاده معلومه که اونم حسهایی داره بهت می ...

ابی ها منم. شهریور ماه بیمارستان هامون مشترک میشه تا دوسال. اما الان اون اقا توی بیمارستان محل زندگیمون مشغولن و اما من شهری که ۳۰۰ کیلومتری اونجاست.

2731
خبرای جدید و خوشحال کننده ای دارم اما از سن هنوز جویا نشدن و من هم لزومی ندیدم بگم امروز خبر بله ب ...

اون همچنین شما رو در حواب موفق باشییی ش گفتم! اما حواسم نبود رپلای کنم😔😁 امیدوارم متوجه شده باشه

خبرای جدید و خوشحال کننده ای دارم اما از سن هنوز جویا نشدن و من هم لزومی ندیدم بگم امروز خبر بله ب ...

@نون_فانتزی    

@sh100    

@ویتوکورلئونه    

سلام عزیزانم وقتتون بخیر

روند ارتباط و تعدادی از پیام های دیشب رو قرار دادم

ممنون میشم نظرات و توصیه و راهنمایی هاتون رو خواهرانه و بدون تعارف بفرمایین🙏❤

مرسی عزیزم ایشالا شما هم به خواسته ی دلت برسی💗

سلام خواهر عزیزم خوبین؟؟

ممنونم که هدایتم کردین!❤

تعدادی از اسکرین پیام و صحبت هایی رو توی همین تاپیک در اواخرش قرار دادم اما نتونستم متاسفانه تگتون کنم🙏

@نون_فانتزی     @sh100     @ویتوکورلئونه     سلام ع ...

@کریستن___۷۷      سلام عزیزم پیام قبلی تون رو خونده بودم

ممنونم از اینکه دلسوزانه وقت گذاشتین و راهنماییم کردین🙏😊 خداخیرتون بده❤

و واقعاااا متنبه شده بودم!😔😁💔❤

با همین فرمون ادامه بده خانم مهندس 

تو رشته ی شما شاید یک رویه ی رایجی هست این اختلاف سنی معکوس 

ولی توصیه ی خودم چون تجربه ی مشابهی برای خواهرم دارم اینه که حتما این موضوع رو مطرح کنید 

مثلا همین داستان ازدواجی که گفتید رو به اون آقا بگید ببین نظرش در مورد این اتفاق چیه این ایده ی خوبیه 

البته سست نباش لطفا هیچوقت

اما حتما مطرحش کن

البته قبلنم گفته بودی انگار با توجه به سنش ترم بالاتریه انگار مثلا جهشی خونده چنین ادمی خب باید احتمال بالا بده که بقیه ازش بزرگتر باشن بلکه ممکنه چند سالی هم پشت کنکور باشن

عکس همو دیدین؟ چهره های هم 

قد و قواره ی هم

چون ادامه دار کردن مجازی رابطه وقتی هنوز همو حضوری ندیدید بنظرم پایه های محکمی هنوز نداره 

میگم شاید دیدید همو اصلا به دلت ننشست یا بالعکس 

ابی ها منم. شهریور ماه بیمارستان هامون مشترک میشه تا دوسال. اما الان اون اقا توی بیمارستان محل زندگی ...

اوه اوه اره دیگه خودشو رو کرده 

انشاله بزودی یجوری ترغیبش کن که ایشون پیشنهاد دیدار حضوری بده مثلا بگو برای روز پدر میخوام بیام شهرمون برای دیدن خانواده م  ایشونم که اونجاست اگه گفت چه خوب همو میبینیم خب استقبال کن و برو حتما اگرم نه که خب برنامت جور نیست نرو بعدنم بگو کار پیش اومد ولی اینجور که مشخصه اگه بگی میخوام به خانواده م سر بزنم حتما ترتیب یک دیدار حضوری رو میده

ابی ها من هستم.

حالتو خریدارم خانم دکتر 

منم تو فوق لیسانس با شوهرم همکلاسی بودم ۱۳ سال پیش

از یجا ببعد دیگه بهم پیامک میداد اون موقع تلگرام نبود فقط یاهو بود 

پیامک میداد دوس دارم هر لحظه بی بهونه بهتون پیام بدم 

و من تو دلم قند آب میشد

اون موقع صبحهاتو پیام صبح به بخیر چهار تا ایموجی خندون میفرستادیم برای هم دوتاش خودمون دوتاش بچه هامون 

الان دومی رو سه ماهه که تو دلم دارم اولی هم پنج سال و نیمشه

انشاله اگه خیر و صلاح و عاقبت بخیریتون توشه زودتر پیوند بخورین به هم و ارامش بگیرین از هم 

2706