2733
2734
عنوان

اسکار عجیبترین همسایه میرسه به من بیاین بگم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2446 بازدید | 91 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخواسته اصراف شه احتمالاً کتلت ها هم از غذای مونده یه وعده بوده گفته اسراف میشه بریزه داده به شما ...

تو روحت😂😂😂 ولی خدایی هنگ کردم اون لحظه نمیدونستم برا اسراف نکردنش تشکر کنم یا اینکه منو 🐏فرض کرده فحشش بدم

2731

همسایه خونه مامان بزرگم وقتی ساعت ۴ صبح میشه یه تشت پر آب از پنجرشون میریزه بیرون چندین ساله این کارو میکنه کسیم نفهمیده ....دقیقا سر ساعت ۴ 🤦‍♀️

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

طبقه پایینی ما ساعت ۱۲ یادش میوفته چیز میز بپزه الان پفیلا درست کرده بوشم میاد بالا یه بوی بدی میشه میشینن با فامیلاشون تریاک میکشن ساعت ۳ هم مهمونا میرن میان تو راه پله بلند بلند کوردی حرف میزنن خدافظی میکنن ینی مخم پودر شده اما چیزی نگفتم تابحال ادمای مهربونی هستن

2740

همسایه فضول ما هروقت مارو میبینه میگه کجا دارید میرید؟

برای چی دارید میرید؟

یه سری گفتم میرم دور بزنم گفت کجا😑

من تو را تا بیکران ها،من تورا تا کهکشان ها، از زمین تا آسمان ها دوست دارم... ♥ ‌👰🏻🤵🏻
طبقه پایینی ما ساعت ۱۲ یادش میوفته چیز میز بپزه الان پفیلا درست کرده بوشم میاد بالا یه بوی بدی میشه ...

وای خدا بدادتون برسه دقیقا یکی دیگه از همسایه هامونم این شکلین تا میخوای اعتراض کنی میکن چاردیواری اختیاری🤕

مطمنین ابه؟ 

آره ولی دلیلشو نفهمیدیم ....شایدم چیز دیگه ای باشه نمیدونم چرا دقیق سر ساعت !!!

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

بچه ها من یه همسایه دارم همیشه یا در حال سرخ کردن بادمجونه یا کتلت 

بعد همه ش هم حس میکنم زیادی سرخشون می‌کنه چون بوش یه جوریه منم کمی ریه م مشکل داره 

بعد. همیشه برام کتلت میاره 

من اصلا دلم نمیگیره بخورم 

چون نمی‌دونم چطوری غذا رو با دست هم زده و... 

ولی دور نمیندازم 

لقمه میگیرم کنارشم گوجه خیارشور میزنم میدم همسرم بده یکی که احتیاج داره بیرون 

تو هم یه کاغذ میزاشتی پس اپلیکاتور کو😂

نه بابا شوهرم برداشته بود داشت میخوند منم از دستش گرفتم انداختم دور بعدش شوهرش زنگ زده بود به شوهرم که یه پماد توی آسانسور بوده ندیدید شوهر منم گفت نه ولی پماد چی بوده حالا اگر واجبه ببینم ما داریم بدیم بهتون.بیچاره نمیدونس چی بگه من از خنده مرده بودم شوهرم گیر داده بود پماد سوختگی داریما اگه میسوزه.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
‌وا

بله؟؟؟؟؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706