2752
2734
عنوان

اسکار عجیبترین همسایه میرسه به من بیاین بگم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2498 بازدید | 91 پست

ما تو اپارتمان یه همسایه جدید واسمون اومد بعد تا چند روز لحاف و پتوش دم در واحد بود نبرد تو 

از اون موقع به بعد ما بهش میگفتیم یارو لحاف تشکیه

بعد بچه خواهرم کوچیک بود نمیتونست اینو بگه بهش میگفت لواشکیه 

الان ۷ سال از اون ماجرا میگذره و هنوز بهش میگه لواشکیه و ما هم میگیم لحاف تشکیه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون تاپیک کلش واسه من مرور خاطرس یه همسایه داشتیم کتلت درست میکرد در اپارتمانشو باز میذاشت بعد می ا ...

یا از خودش حساب میبرد یا میخواست تورو از چشم شوهرش بندازه 😏 حس منفی گرفتم

حالا خوبه بهت گفته افتاده رو زمین .....دلت میخواست بهت نگه و تو میخوردیش بعدش😑😐

آخه خاکی بود روش😂😂😍 خب مینداختش دور دیگه قیامت میشد اونو مینداخت دور😝😝😝

همسایه خونه مامان بزرگم وقتی ساعت ۴ صبح میشه یه تشت پر آب از پنجرشون میریزه بیرون چندین ساله این کار ...

وا چه صبری دارین ازش بپرسین بیا به ماهم بگو فکرم درگیر شد🙄

ی روز شوهرم ماشینو تو‌کوچه و البته در خونه خودمون پارک کرده بود . بعد یچیزی تو ماشین جاگذاشته بود رفت بیاره دیده که همسایه مون با دامادش کلید کردن تو ماشینمون می خواستن ببینن کلید پراید به پراید میگیره . که یهو شوهرم در خونه رو باز کرده . 

2706