2752
2734
عنوان

اسکار عجیبترین همسایه میرسه به من بیاین بگم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 91 پست

خب 

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استارتر تاپیک خود را مدیریت کنید تا بحث بین کاربرها پیش نیاد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

ما یه همسایه داشتیم مرده همیشه شب کار بود زنه هم با وجود یه پسر ۷ یا ۸ ساله هرشب مهمون داشت 

دیگه همه میدونستن یشب زنگ زدم ۱۱۰ از چشمی هم نگاه میکردم 

پلیس اومد دم در ولی بخاطر بچش نرفتن تو گفت بگو بیاد بیرون 

مرده اومد گفت من لوله کشم 😄

دیگه از اون محل رفتن ولی ی شب لوله کش ی شب نجار فک کن😄😄

2731

احیانا پست اوللللللل ماکوریم ک نمیخونیم یاچیییییی

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱

اون تاپیک کلش واسه من مرور خاطرس

یه همسایه داشتیم کتلت درست میکرد در اپارتمانشو باز میذاشت بعد می اومد خونمون به همسرم میگفت بو رو میشنوی؟! دست پخت منه ها

یکی دیگشون هم ساعت زندگیشون لس انجلسی بود. شب تا صبح بیدار. صبح تا ظهر خداب

موقع خواب ما تازه لباسشویی روشن میکرد

7سال تموم منو زجر داد

خونه ما ویلاییه یه همسایه جدید اومده بود درست روبروی ما کوچمونم زیاد عریض نیست  یروز درو زد دی ...

حالا خوبه بهت گفته افتاده رو زمین .....دلت میخواست بهت نگه و تو میخوردیش بعدش😑😐

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

همسایه های عجیب فقط همسایه ما که طبقه بالاییمون با طبقه پایینی ما خواهر هستن از شیر مرغ تا جون آدمیزاد میزارن توی آسانسور می‌فرستن برای هم یه بار میزننی میبینی مرغ توی اسانسوره یه بار میبینی در آسانسور باز میشه یه کاسه سالاد شیرازی روی زمینه.یه بار پماد کلوتریمازول با آموزش نحوه استفاده رو روی کاغذ نوشته بود گذاشته بود کف آسانسور. اصلا یه وضعی نصف زندگیشون توی آسانسور بالا پایین می‌ره.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
خونه ما ویلاییه یه همسایه جدید اومده بود درست روبروی ما کوچمونم زیاد عریض نیست  یروز درو زد دی ...

نخواسته اصراف شه

احتمالاً کتلت ها هم از غذای مونده یه وعده بوده گفته اسراف میشه بریزه داده به شما

اسی شوخی کردم 😂

2706