2733
2739

منم میترسیدم شوهرم باهام اومد تو بهم گفت چشماتو ببند داخل دستگاه ک کردنم از اون ور اومد اول دستش گذاشت رو سرم چون من ام ار ای رحم و تخمدان بود موردی نبود بعدم وایسلد بالا سرم انقد شعر اهنگ میخوند ک من خودمو کنترل میکردم نخندم... بگوچشماشو ببنده برو از اونور بمون بالا سرش و باهاش حرف بزن و اون گوش کنه.... ولی حرفایی ک دوس داره نه چیزی، ک ناراحتترش کنه.. 

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلش ب پرستار بگو میشه منم باهاش برم تو اتاق اشکالی نداره؟؟ 

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2728
میزارن همراه بره داخل؟

ببله بعضی جاها میگذارن