2737
2734
عنوان

حسادت های طولانی....!!!!!🤢🤢🤢

233 بازدید | 13 پست

یکی از کاربرا تاپیک حسادت زد ی مورد اومد ذهنم که باهاتون به اشتراک بزارم و نظراتتون رو بدونم....

من وقتی مجرد بود همه چی اوکی بود یعنی کسی کاری به کارم نداشت منم سرم تو کارم خودم بود البته الآنم هست کلا از سرک کشیدن تو زندگی بقیه خوشم نمیاد...خلاصه من عقد کردم و حسادت ها شروع شد خب شاید عادی باشه امااااااا یکی دیگه خیلی تو نخم مونده ی سال و خورده ایه از عقدم گذشته باز این خانوم ول کن نیست منم حالشو گرفتم بدجور و کلا باهاش قطع رابطه کردم جایی یا خونه ی کسی هم ببینمش سلام هم نمیکنم بهش در این حد بدم اومده ازش...ولی این خانوم انگار نه انگار که ر ی د م بهش ول کن من نیست حالا که با قطع ارتباط چیزی راجع بهم نمیدونه می‌ره به این و اون راجع به منو همسرم خالی بندی می‌کنه با اینکه یکی از نزدیکانم هست که نمی‌خوام بگم دقیقا کیه ولی دقیقا دشمن شماره یک من شده منی که تو مجردی فقط خیرم بهش رسیده و هواشو داشتم و اینکه هیچیمون بهم نمیخوره آخه...نه سن، نه تحصیلات، نه موقعیت اجتماعی، نه طرز فکر، هیچییییی واقعا موندم چرا اینجوریه این بشر...اینم بگم که بعد از عقدم اینجوری شده...چرا بنظرتون؟ بدی نکردم . اگه حسادته چرا اینقدر طولاااااانی......واقعا چه دلیلی داره این کارا و حرفا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ببخشید طولانی شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضیا انگار شیطان می‌ره تو جلدشون کلا دنبال اینو اونن، به موضع قبلتون راجع به اون آدم ادامه بدین، و اون کسی که گفتین از نزدیکان تون هست رو اگر واقعا معاشرتی به اون صورت ندارین بی خیال بشین اگر نه سعی کنین بفهمیم چرا اینجوری شده باهاشون شاید دارن دو به هم‌زنی می‌کنن.

چرا سلام نمیکنی به نظرم تشدیدش میکنه 

چون دیگه از چشمم به کل افتاده ...دست خودم نیست اصلا می بینمش حالم گرفته میشه دیگه نمیتونم به سلام و... فک کنم ...واقعا دلمو شکونده با این کاراش بعد این مدت هم گذشته تموم هم نمیکنه خیلی رو مخمه واقعا

2740
بعضیا انگار شیطان می‌ره تو جلدشون کلا دنبال اینو اونن، به موضع قبلتون راجع به اون آدم ادامه بدین، و ...

نه دو بهم زنی نیست...چون از افراد مختلف می‌شنوم، انگار چند نفر دیگه هم ناراحت شدن از دست رفتاراش البته راجع به خودشون....والا دلیل رو نمیدونم چطور بفهمم چون همه رو کتمان می‌کنه که به خدا به جون بچم و مادرم و... من نگفتم در این حد دروغگو. کلا گردن گیرش خرابه...کدوم موضع قبل؟؟

چرا؟؟؟ یعنی بهبودی حاصل میشه؟ حس میکنم حرف و حدیث ها بیشتر میشه!

ببینید براساس تجربه کسانی که تازه ازدواج می‌کنن هر دو طرف دوروبرشون حرف و بحث زیاده.حالا یه سری محض کنجکاوی یه‌سری هم واقعا خودشون مشکل دارن که دوست‌دارن دیگران‌رو مشکل دار جلوه بدن و بکشن پایین تا دلشون خنک شده که البته از نادانی هست، اگر بخوای یکم بهش رو بدی که آرامش خودت بهم میریزه، کلا نادیده‌اش بگیر.به زندگیت برس. خودش به مرور زمان می‌فهمه شما هدفای مهمترین تو زندگیتون دارید بیخیال میشه.