2733
2734
عنوان

خانما بیاین بگین مقدار nt تون چند بوده من نگرانم .

| مشاهده متن کامل بحث + 68037 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من 12 هفته و دو روز بودمرفتم سونو ان تی و آز مایش غربالگری
ان بی دیده شد و ان تی 1.5 بود
خداروشکر امیدوارم شما مامانا هم خوب باشید ونگرانی نیاد سراغتون
خدایا به امید تو ، نه به امید خلق روزگار
** خبر خبر **

شوی کودک و مادر و بدلیجات از سه شنبه تا پنج شنبه یعنی 26و27و28 اردیبهشت

دوستای گلم برای نی نی هاتون از تایلند و امریکا یه عالمه لباسای خوشگل و شیک اوردم

لباسها همه مارک هستند :Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

مژده به دوستانی که منتظر بادی های اصل کارترز بودند با طرح های فوق العاده و زیبا از نیوبرن تا 36 ماهگی با قیمت باور نکردنی فقط 7000تومان

لباس های مامانا هم با قیمت های عالی شامل بلوز تاپ و پیراهن اسپرت و صندل و کیف وبدلیجات های خوشگل وتک

مکان : سعادت اباد خیابان علامه جنوبی کوچه 34 شرقی پ13 واحد 1

تلفن:09381554314

نمونه لباس ها رو میتونین تو وبلاگم ببینین ولی یه عالمه مدل هست که عکسش تو وبلاگم نیست

http://www.niiniicenter.mihanblog.com/

ساعت برگزاری شو از 11 صبح تا 6 بعد از ظهر هست

احتمالا بعد از این ساعت ها هم امکان بازدید باشه البته فقط با هماهنگی قبلی

منتظر دیدن روی ماه همتون هستم مامان سروش (شیما)
اینم ادرس کلوپم

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=14559&ChatDate=23-2-1391&PageNumber=1
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2740
ان تی من ٦/٢ بود  امینوسنتز دادم مشکلی نداشت حالا باید برم انومالی و اکو قلب انشالا مشکلی نباشه

سلام مامان کبیر من ان تی ۴.۴ هست برام بجای ازمایش غربالگری سلفی دکتر نوشته بدم احتمال سلامت کامل بچه هست من نگرانم مشکل ژنتیکی داشته باشه 

سلام من تو هفته دوازده رفتمnt ٢/٢ بود البته با crl =61 الان مع چهارده هفته شدم با crl =81 ان تي شده ٢/٦٩ 

كسي در أين مورد اطلاعي داره كه ايا با افزايش سن بارداري عدد nt بايد افزايش پيدا كنه؟ خيلي نگرانم 

سلام مامان کبیر و مامان ساغر میشه لطفا کمکم کنید از این سر درگمی خارج بشم .شما بچتون صحیح وسالم خداروشکر بدنیا اومد ؟من دوتا بارداری با ان تی 7 داشتم باطر ترس از ناهنجاری و اینکه دکترم میگفت اگر سندروم نداشته باشه بالاخره یه ناهنجاری بالخره داره تو 13 هفته انداختم الان مجددا قصد بارداری دارم توروخدا بگید بچه های شما با این عدد ان تی خوب بودن ؟

2706