2733
2739
ی بار سرما خورده بود گوشیش سایلنت بود خوابش برده بود هی زنگ میزدم جواب نمیداد ولی سکته کردم ب داداش ...

اونروزم سرما خورده بود همش اف بود میخواستم بش زنگ بزنم گفتم الا خوابه د آن شد گف خواب بودم

ن بخدا تا الان 5،6 بار سکته کردم🤣

دستم ب جایی بند نی فق ا پسر داییش ک میشه رل دختر داییم خبر میگیرم ازش🥲

هه خدا سگ د مین ای زندگی ک سیم ساختیه فقط🚶🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم بیا,میگه خودت وقت بگیر,منم نمیتونم,میگه تو وقت بگیر,میگه اگه من وقت بگیرم,تو میگی من دیوونه ام

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2731
اونروزم سرما خورده بود همش اف بود میخواستم بش زنگ بزنم گفتم الا خوابه د آن شد گف خواب بودم ن بخدا ت ...

من از بی خبری متنفرا ها متنفر از اول بهش گفتم 

نگرانم کنه دیگه دست خودم نیست 

فداااا دلت بشم من 😢😢 خط خودش رو مینداخت رو گوشی یکی ی زنگی چیزی خب

خدانکنه عزیزمممم 

بدبختی اینجاس نمیتونه چون اگ بفهمن زنده زنده چالمون میکنن😐

یبار داشتیم تلفنی حرف میزدیم نمیدونم کی بود ازش پرسید کیه گف محمده🤣

وای الان میوفتم یاد خاطراتمون گریم میگیره💔🚶🏻‍♀️

هه خدا سگ د مین ای زندگی ک سیم ساختیه فقط🚶🏻‍♀️
میگم بیا,میگه خودت وقت بگیر,منم نمیتونم,میگه تو وقت بگیر,میگه اگه من وقت بگیرم,تو میگی من دیوونه ام

بگو اخه خانومم مشاور باید همه برن دیونه چیه اخه

ب مشاورم جبهه داره اگه هم بره شاید حرفاش آنچنان تاثیر نزاره 

اول دیدش ب مشاور باید خوب بشه تا جلساتی که میرین خوب پیش بره

2740

دیگه موندم چکار کنم والله

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
دیگه موندم چکار کنم والله

شرایط یکم ناجور شده ولی میدونم سخته خسته میشی از تلاشت که بی نتیجه مونده ولی بازم محکم باشید ۱۱ سال کم نیست ها 

منطقی و جدی تصمیم بگیرد که خوشبختی نتیجش باشه واسه هر دوتاتون

2706