2737
2734
عنوان

از استرس دارم میمیرم چطور به نامزدم بگم+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 2091 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی قبض جریمه واسه اینه که شماره رو طرف اشتباه زده،شما ه تو رو زده... بانکم تا خودت و کارت ملیت نبا ...

اخه شماره پلاک تو تقریبا پنج و شیش باری که اومده یکیه 

یعنی چطور اشتباه میشه؟

2728
میشه واسه یه پلاک هعی اشتباه بشه؟ چون چندتتاش از دوربینه که پیام اومده 

اره شمارش تو سیستم اشتباه وارد شده باشه اره دیگه. تا عوض نکنه میاد 

الان به همراه من قبض آب یه آقای دیگه هر ماه میاد

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
اخه شماره پلاک تو تقریبا پنج و شیش باری که اومده یکیه  یعنی چطور اشتباه میشه؟

اره میشه اشتباه زده،مثلا ۰۹۳۶ رو زده ۰۹۰۳ یا یه عددشو اشتباه کرده

"نذار يه غم، هزار تا نعمت رو از يادت ببره !"🌱📿
اره شمارش تو سیستم اشتباه وارد شده باشه اره دیگه. تا عوض نکنه میاد  الان به همراه من قبض آب یه ...

اخه این سند ماشینه هاا😐 حتی این جایی که رفته حساب باز کرده برای من قبض اومده سرعتش زیاد بود 

اولین باری که رفتم از بانک پرسیدم یساعت بعدش یه اقایی زنگ زد تا جواب دادم گفت اقایی فلانی گفتم نه هول شد قطع کرد🤔