2737
2739
عنوان

از استرس دارم میمیرم چطور به نامزدم بگم+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 2091 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه این سند ماشینه هاا😐 حتی این جایی که رفته حساب باز کرده برای من قبض اومده سرعتش زیاد بود  ...

چون هم جریمه ماشین هست 

هم حساب بانکی

هم دارو خریدن 

پس ا

شتباه نیست قطعا 

این شماره قبلا مال یه نفر دیگه بوده، ولی اخه چرا پیگیر شمارش و سیمکارتش نمیشه پس اگه باهاش میره حساب باز میکنه؟!؟ 

برو همونجایی که سیم کارتو خریدی بپرس یکم مشکوکه انگار 

به همسرت کاااامل توضیح بده 

با ترس و لرزهم نگو انگار تو مقصری مثل یه داستان تعریف کن براش بگو نظرت چیه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2731
چون هم جریمه ماشین هست  هم حساب بانکی هم دارو خریدن  پس ا شتباه نیست قطعا  ...

اخه سیم کارتو از پاساژ موبایل فروشی خریدم یادم نیست کدوم مغازه بود برای فعال کردنشم رفتم پست بانک 

2738
اخه سیم کارتو از پاساژ موبایل فروشی خریدم یادم نیست کدوم مغازه بود برای فعال کردنشم رفتم پست بانک&nb ...

حالابروجایی که خریدی ببین چی میگه برابرخوردنامزدت هم نترس جرمی که نکردی شانس شماخطتون مشکل داره حالافوقش اونوبایه خط دیگه عوض میکنی اعصاب خوردی نداره

اره شمارش تو سیستم اشتباه وارد شده باشه اره دیگه. تا عوض نکنه میاد  الان به همراه من قبض آب یه ...

دقیقا این اشتباهات میشه. به شماره منم چند بار اس ام اس امده از طرف بیمه تامین اجتماعی که فلانی رفته دکتر در ساعت فلان نسخه اش هم صادر شده. اسمش هم همیشه یکیه. یعنی اون بنده خدا اشتباها شماره داده به بیمه. هر دفعه دکتر میره پیامکش برا من میاد. منم که دسترسی ندارم بهش بگم. خووش بالاخره یه روز می فهمه😂نفهمید هم مساله ای ایجاد نمی کنه براش