2726

من قبل از اینکه عقد کنم حدود ٩ماه پیش رفتم یه خط همراه اول اعتباری خریدم به اسم خودم بعد از فعال کردنش برام قبض جریمه تو شهر خودم اومد حتی پلاکم نوشته بود در صورتی که من ماشین ندارم بعد خواهرم گفت عادیه باوا هیچی نیست

خلاصه گذشت مرداد ماه برام پیام اومد با کد ملیم تو کرج دارو خریدن 😐 اما چون دستم خورد پاک شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای وای 

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

پربازدید شد یه صلوات بفرستید برام لطفا لایک کنید😘

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
خببببببببب

اخرای شهریور صبح پیام اومد حساب باز شده اونم بانک ملی ، منم صبحش بلند شدم رفتم بانک ، بانک گفت نه به اسم شما نیست برید فتا ....

اومدم خونه زنگ زدم فتا گفت نه به ما ربطی نداره برید پلیس+١٠ ...

منم فرداش رفتم اصلا اونجا پیامو نگاه نکردن با گفتن اینکه برای همه این پیاما میاد منو دست به سر کردن .....

اما امروز صبح دوباره پیام اومده که حساب باز شده ....

از استرس کلاهبرداری نمیدونم چیکار کنم کجا برم 

به نامزدم بگم چی میگه .....

چونکه بابام امروز گفت چقد گیر میدی حالا اشتباه شده   

اما تا الان بالای ٤ تا ٥ بار قبض جریمه اومده 

خیلی استرس دارم چون یه حسابم دارم تو ملی که از زمان عقدم توش پس انداز ریختم 

2706