2737
2734
عنوان

از استرس دارم میمیرم چطور به نامزدم بگم+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 2091 بازدید | 58 پست

حتما پیگیری کن،کسی شاید داره سواستفاده میکنه,فردا با کد ملیت دزدی قتلی اختلاسی رخ ندهد😅😅

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی به اسم خودته با کارت ملی ت برو دفتر خدمات بگو خطم رو گم کردم بهم خط جدید بدین اون خط میسوزه..همراه اول پیگیری که راحت تر هم هست یه آشنا داشته باشی مخابرات برات حلش میکنه

2728
منم دیروز رفتم بیمه که دخترم رو بیمه کنم اونجا فهمیدم شوهرم یه پسر داره 16ساله😂🤣 شوهرم 30سالشه ...

ینی چیژییییییی☹️☹️☹️☹️

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
استرس نداره، خب موقع زدن جریمه شماره رو اشتباه کرده... دارو هم کدملیت بود داخل پیام؟؟چون الکترونیکی ...

میشه واسه یه پلاک هعی اشتباه بشه؟ چون چندتتاش از دوربینه که پیام اومده 

2738
اخرای شهریور صبح پیام اومد حساب باز شده اونم بانک ملی ، منم صبحش بلند شدم رفتم بانک ، بانک گفت نه به ...

اسی قبض جریمه واسه اینه که شماره رو طرف اشتباه زده،شما ه تو رو زده...

بانکم تا خودت و کارت ملیت نباشه،کازی نمیتونن بکنن، حساب باز کردن که سهله😁

"نذار يه غم، هزار تا نعمت رو از يادت ببره !"🌱📿
اخرای شهریور صبح پیام اومد حساب باز شده اونم بانک ملی ، منم صبحش بلند شدم رفتم بانک ، بانک گفت نه به ...

چجور بگم داره 

خوب همینارو بهش بگو 

اون خط تلفن انگارر استفاده شده بوده 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
 عزیزم اینجوری که تو تعریف کردی منم دیگه استرس دارم 

خیلی استرس دارم چون شوهرم از دردسر اینا بدش میاد ادرس شعبه ای که صادر شده خارج از شهر به سمت شهر دیگه اس نمیدونم چیکار کنم