2733
2734
عنوان

خیانت یا شک الکی

178 بازدید | 18 پست

ی فردی هست تو روبیک باهاش دعوا داشتم قبلا ی چند هفته ای گ گذشت اشتی کردم باهاش حاشیه ها پاک شد بعد ی مدت رفتم پی وی بهش گفتم ک من ازت خوشم میاد تا اینجا رو میزاریم ک اون یارو دختره ی چن روزی چت کردیم اینا ی ویسی ازش در اومد ک رفیقم برام فرستاد بود خیلی صداش پسرونه بود این ویسو بخاین براتون میفرستم تا اینجا اوک میگه ک سرطان حنجره دارم گفتم باشه میگه ماهی ۲۰۰ ملیون قرص و دارو میخورم بعد تا امروز ی چند نفری هم بهش گفته بودن این پسره ی ویس داد خیلی صداش پسرونه بود ینیییی واقعا دیگ حرفی نداشتم و میگه ک ۶ ماه دیگه بیشتر زنده نیستم لطفا تا اخر بخونید کمکم کنید ک پسره یا دختره

اینم ویسش

https://uupload.ir/view/9628741731_db1c.mp3/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهی ۲۰۰ میلیون؟؟😂خوده رییس جمهورم اگه میبود کم میاورد واقعا 

اون ۶ ماه زنده بودنشم به اینه که تیغ بزنه و دربرع

البتع ما براساس تاپیکت نظر دادیم و چیز زیادی نمیدونیم قضاوت صرفا براین اساس کردیم

این ی پسر در سن رشدو ناهماهنگی هورمون داره ...15 یا16سالش بیش نیس

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)
2740
2706