2733
2734
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24042 بازدید | 3524 پست
منم یک هفتست که هم رژیم رو شروع کردم هم فیتنس میرم! توی این یک هفته 1 کیلو کم کردم     وز ...

خب من جمعه ها خودم تو خونه وزن کشی میکنم...دیگه هر روز گزارش غذا و کالری فک نکنم بتونم بزارم ولی هر روز سر میزنم از رژیم و انگیزه بگیم کیف کنیم🌹

الان چند کیلویی؟ هفته دو روز در حد نیم ساعت میتونی ورزش کنی! نمیتونی از زیرش در بری عاموووووو   ...

جرات ندارم وزن کنم فک کنم 70 باشم 

ینی 15 تا میخوام کم کنم  

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من حدودا ده روزه رژیمم کالری شماری با زیره با روزی حدودا ۱۴۰۰ کالری و حلقه زدن شکمم و پهلوم که جم ...

میتونی توی داروخونه ها بری وزن کنی عزیزدلم! من خودم توی باشگاه وزن میکنم! ترازوم بدرد نمیخوره!

کالریت رو هم باید بیاری روی 1100! مگر اینکه این 300 تای اضافی رو جدای از ورزش عادیت، با ورزش اضافه بسوزونی گلم

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
2740
😌من هستم وزن ۷۴ قد ۱۷۱ هدف ۶۰ من ی ماه رژیم گرفتن بودم ولی برگشت تو اون ی ماه ۶ کیلو کم کردم اگه ۶ ...

خوش اومدی عشقم

انرژیت عاااالیه!من که هدف اولم تا عید کم کردنِ 12 کیلوئه! بریم که تا عید به هدفامون برسیم  

فعالیت توی تاپیک فراموش نشه بچه ها! با هم دیگه حرف بزنید و انگیزه بدید

بااین حال حتی هفته ای ۱۰۰گرم هم کم نمیکنم چرا اخه؟    

یه تجربه بهتون میگم شاید برای شما هم کاربردی باشع...من خودم حتی کالریم کم باشه ولی شام بالاتر از ۹ بخورم فرداش وزنم یا تغییر نمیکنه یا خیلی کم...ولی شام قبل ۹ یا مخصوصا ۷ دیگه خورده بشه و تمام اصن محشره تا اخر شب و تا صبح حس میکنم بدنم داره قشنگ سوخت و ساز میکنه...و کاهش وزن بهتر میشه

چطور معده راباید کوچیک کرد؟ وترازوی وزن کشی چی بخرم 

معده رو ذره ذره باید کوچیک کرد! مثلا اگر روزی 10 کیلو مواد غدایی میخوری یهو نباید بکنیش 2 کیلو! اول باید بشه 9 کیلو! این جوری معدت کم کم جمع میشه و رژیم گرفتن راحت تر میشه! حتی وزن هم کم میکنی!

رژیم خاصی مد نظرته؟ وزنت چقدره عزیزم؟

2706