2737
2734
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23943 بازدید | 3524 پست
خب خداروشکر عالیه...کالری شماری میکنم و سالم خوری سعی میکنم غذام چرب و چیلی نباشه همین چیزا رو کم کم ...

خیلی خوبه

اینجا تنها کاری که باید بکنیم اینه که به هم انگیزه بدیم، چالش هارو رعایت کنیم و هر کمکی که ازمون برمیاد برای هم انجام بدیم تا کسی روحیشو نبازه و رژیم رو ادامه بده!

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پایه ام فقط نمی‌دونم چجوری انگیزه اموحفظ کنم ول نکنم 😮‍💨

اگه بتونین باشگاه برید عالیه واقعا بهتون پیشنهاد میکنم..توی یک هفته روحیه ام از این رو به اون رو شده...

دو روز پیش یه خانمی نمیدونم به چه دلیلی اومده بود داخل باشگاه با غرور به مربی میگفت با اینکه همه چاقن ولی چه اعتماد به نفسی دارن...تازه فهمیدم اونایی ک لاغر هستن چه دید بدی نسبت به ما دارن.

ممنونم، همچنیییین من توی کارای گروهی موفق ترم برای همین گفتم تاپیک بزنم تا گروهی بریم جلو

۱ماهه رژیمم کالری شماری

۶کیلو کم کردم

وزن شروع۹۴

وزن الان ۸۸

قد ۱۶۷

هدف فعلی ۷۰

هدف اصلی۶۰

2731
انشاءالله تا 5 شش ماه دیگه از شر این 20 تا راحت میشی! من 10 ماه کار دارم!

سلام منم امروز چهار روزه رژیم سوپ جو شروع کردم میخام تا عید برسم به هفتاد انشالله😢

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کالری شماری قبلاً ۴۰تا کم کردم با ش

خب خوبه، پس تجربه هم داری! ان شاءالله اینبار رژیم تثبیت رو هم میگیری و دیگه برگشتی نخواهی داشت

کالری شماری عالیه

کالری شماریت خطیه یا زیگزالی؟

2738
من از شنبه باشگاه ایروبیک و بدنسازی شروع کردم به امید خدا...اضافه وزنم زیاده ان شاالله بتونم به سلام ...

منم یک هفتست که هم رژیم رو شروع کردم هم فیتنس میرم! توی این یک هفته 1 کیلو کم کردم  

وزنم 105.800 بود الان شدم 104.800  

کالری روزانم 1906 تاست! ماهی یک بار هم چیت دارم!

سلام من هم هستم،یه ماهه شروع کردم،وزن یه ماه پیش 84 ،سرماه میرم رو ترازو،هفته ای برم اگه کم نکرده باشم انگیزه ام از دست میدم،قدم 160،فعلا هدف اولم وزن 70 کیلو هستش

من شاغلم فعالیت ندارم زیاد کم میخورم نمیتونم باشگاه برم چون بعضی وقتا کار پیش میاد مجبوری اضافه کار ...

الان چند کیلویی؟

هفته دو روز در حد نیم ساعت میتونی ورزش کنی! نمیتونی از زیرش در بری عاموووووو  

2706