2733
2734
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24180 بازدید | 3524 پست

من خاستم باهاتون ادامه بدم رژیمو ولی با جواب ندادنتون حس منفی انتقال دادین 😂😂 برم ک تنهایی بهتره موفق باشین 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور معده راباید کوچیک کرد؟ وترازوی وزن کشی چی بخرم 

من چون ترازو نخریدم، ترازوهارو نمیشناسم ولی سعی کن دیجیتالی باشه تا جزئیات رو هم نشون بده!

اگر باشگاه هم میری که اونجا ترازو هست نیازی نیست ترازو تهیه کنی!

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
2731
منم سه  کیلو میخوام لاغر شم☹

تو خیلی کارت سخت نیست اگر تنبلی نکنی   کالری شماری انجام میدی؟ تا یکی دوماه دیگه از شرش خلاص میشی عزیزم! رژیم تثبیت هم بعدش حتما بگیر

۱ماهه رژیمم کالری شماری ۶کیلو کم کردم وزن شروع۹۴ وزن الان ۸۸ قد ۱۶۷ هدف فعلی ۷۰ هدف اصلی۶۰

عالیه عشقم! تا عید این 10 کیلو رو هم میریزی دور ان شاااااااااااءالله

واسه کالری شماریت الگوی خاصی داری؟

میتونی توی داروخونه ها بری وزن کنی عزیزدلم! من خودم توی باشگاه وزن میکنم! ترازوم بدرد نمیخوره! کالر ...

زیره خودش واسم ۱۳۰۰ تا زده من یکم بعضی وقتا بیشتر نیخورم بعضی وقتام کمتر😂

I am so alone اینجا مکان عمومیه به هم احترام بزاریم...
سلام منم امروز چهار روزه رژیم سوپ جو شروع کردم میخام تا عید برسم به هفتاد انشالله😢

رژیم سوپ خوب وزن کم میکنی ولی ماندگار نیست!

اتفاقا برای چالش بهمن ماه ان شاءالله میخوام هفته ای سه روز رژیم سوپ بذارم اون هم با کالری شماری، ولی کل هفته اشتباهه! خیلی بیشتر از قبلت چاق میشی بعد از اینکه رژیمو ول کردی! چند کیلو اضافه وزن داری گلم؟

من قبلا با رژیم سوپ و رژیم شیرو خرما نزدیک دو ماه رژیم بودم دوازده تا کم کردم باز بیخیال شدم برگشت&n ...

این رژیما کاهش وزنشون کاذبه! مگر اینکه فقط بعضی روزها انجامشون بدی نه اینکه تمام روزهارو!

کیف کردم دمت گرم🤩🌹

مرررررسی عشقم

ان شاءالله تو هم هفته دیگه بیای پست وزن کم کردنتو بذاری اینجا ما هم کیف کنیم  

2706