2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من یه نفر میشناسم که پول جمع میکنه بین نیازمندا تقسیم میکنه.شماره کارت جدا برای صدقه داره.بیست ساله میشناسم همسایه مامانم هست.ولی شماره کارت قبلیش خطا میده .هر موقع رفتم میخوام شماره کارت جدیدش بدم؟

2740

سلام

*14#

ستاره14مربع

این کد دستوری هست که با تلفن میگیری و میره برای کمکهای خیریه تا سقف 200هزارتومن

من اینجوری پرداخت میکنم.

بعضیا زیاد تو اجتماع رفت‌وآمد دارن و نیازمند میشناسن. اونا واجبه که به همون افراد نزدیک خودشون بدن. 

اما چون من همیشه مبلغ کمی واریز میکنم، درست نیست که اونو به کسی بدم. ممکنه با خودش فک کنه، میخوام صدقه بهش بدم یا تحقیرش کنم....

بخاطر همین ازین سرشماره استفاده میکنم.

یه بارم یه موسسه خیریه بهم تلفن زد و خواست، بهشون کمک کنم. 

وقتی بهش گفتم مبالغی که میدم ناچیزه و ازین کد دستوری *14#، پول واریز میکنم، پشت تلفن گفت که این سرشماره یه حساب کلی امدادرسانی هست. یعنی هر چی پول جمع میشه بین موسسات خیریه به نسبت تقسیم میشه. 

دیگه خیالم راحت شد که جای اشتباهی واریز نمیکنم. 

خودشم پشت تلفن اصرار میکرد که بیا و مستقیم به حساب موسسه ما واریز کن! منم با خودم گفتم مگه فرقی میکنه. من که نمیدونم چه موسسه‌ای واجبتره و افراد بیشتریُ خرج میده! پس با همین کد دستوری واریز میکنم، دیگه خودشون میدونن که کجا و چطور تقسیم کنن. 

حالا اگه دوست داشتی، خودتم باز تحقیق کن.

دنیا هوشمند آفریده شده، خطا کنیم، خطا می‌بینیم.