2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دارم... عقده ی آغوش گرم پدرم که زود رفت... عقده ی صورت باز مادرم که همیشه در هم بود به خاطر سختی کار و بزرگ کردن بچه هاش... یادمه ازبس خسته بود نمیذاشت بغلش کنیم 😔 اینا برام عقده شد اما هرگز نمیذارم عقده های کودکی ام رو دخترانم لمس کنن....تنت سالم باشه عزیزم

خدا هست.

منم دارم.هیچوقت فراموش نمیکنم‌همه دوستام دوچرخه داشتن من بااینکه وضع بابام خوب بود اما نخرید برام.رفت واسه داداشم‌خرید و من‌سوارش میشدم بااینکه واسم کوچیک بود...یبارم داداشم رفت گریه کرد ک اجی دوچرخمو برد بابام سر سفره منو دعوا کرد ک دختری چیزت رو میزاری رو دوچرخه چرا....

2738

عقده داشتن رو میشه حلش کرده ولی مثه عقده ایا رفتار کردن و حسادت کردن و دورو بودن و عوضی بودن بلانسبت رو نمیشه درک کرد

هممون عقده و حسرت توی زندگیمون داریم ولی عقده هامون نباید آسیب بزنه به بقیه

هیوووو: میدانم که میبینی میشنوی ؛تااین لحظه که تورا در درونم یافتم چیزی غیر ازمحبت و پناه و محافظت ندیدم ؛مرابارنج هایم تنها نگذار که من محتاجترینم به بودنت به حضورت به اراده ات و به خواسته ات؛من نمیتوانم تصمیم درست بگیرم و شجاعت و جسارت ندارم بین ماندن و رفتن گیر افتاده ام کمکم کن تا ازاین چرخه خارج شوم؛برکت باشد؛دوستت دارم مراببخش سپاسگزارم

تویه روستا بدنیا اومدم با سه برادرو ۲خواهر ،بی امکاناتی کشیدیم ،بی پولی ،مادر همیشه بی اعصاب بود ،بابام بیشتر توتهران بود کارمیکرد نبود،دخترعموها وپسرعموم همیشه ماروتحقیر میکردن چون بیشترازماداشتن ،مدرسه رفتم  کسی نبود بهم درس وکمک کنه توخونه همیشه خودم تنهایی درس خوندم معلما کتکم میزدن درس وبلد نبودم ولی بازم نمیره ام خوب بود 😭😭

یادمه وقتی ۴یا۵ سالم بود خونه مادربزرگم میرفتیم داییم که چندسال ازم بزرگتر بود منو میبردجایی آزار جنسیم میداد منم که بچه بودم نمی فهمیدم فکرکنید من ازاون سن تاالان که ۲۷سالمه خودارضایی میکنم 😭😫😫😭😫