2752
2734
عنوان

تشکر نکردن مادر شوهر

245 بازدید | 16 پست

بچها من هر وقت ظرف میشورم مادرشوهرم خیلی اوقات نمیگه دستت درد نکنه شاید تو این دوسال فقط شش هفت بار گفته البته فقط در مورد همین ظرف شستن اینجوریه در صورتی که من بابت کوچکترین کاری که برام میکنن ازشون تشکر میکنم البته اینم بگم مادرشوهرم اصلا آدم بدجنسی نیست و خیلی هوامونو داره حتی گوشت و مرغ بسته بندی می‌کنه میده خیلی کمک می‌کنه هیچ کاری به زندگیم نداره بنده خدا  ولی نمی‌دونم چرا تو ظرف شستن یه تعارف نمیکنه که مثلا نمی‌خواد و فلان بعدم که بشورم یه تشکر نمیکنه خواهرشوهرمم کمک میده باهم میشوریم اونم هیچوقت چیزی نمیگه بنظرتون به شوهرم بگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زندگی سخت هست، برای خودمون سختتر نکنیمش🌸🌸

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

اینهمه خوبی داره حالا ی ظرف میشوری تشکر نکنه ، جا ماهایی باشی ک فقط انتظار داره براهمه چی باید تشکر کنیم ازش و هیچوقت بدردمون نمیخوره چیکار میکنی 

عاشقانه هایت را پنهان کن مردم این زمانه به حسادت عادت دارند
2706